Przetarg nieograniczony PN/33PT/05/2026 na usługę przeglądu instalacji elektrycznej (przegląd pięcioletni) w budynku Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 546051-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-08-06
- Wartość
- 159 999,63 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
1 przyznane
RAFAŁ ŻEMIGAŁAŁęczyca, PL · lot LOT-0001
159 999,63 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.