Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Turew

Gmina Kościan

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00379760
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 07:24
Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15d6a45a-dcef-45fa-a0fe-87953e7e449a
Identyfikator
6981722485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie altan

Wykonawcy

1 przyznane

AMTC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
330 439,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379760 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Turew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kościan

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050586

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 15

1.5.2.) Miejscowość: Kościan

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszkamackowiak@gminakoscian.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminakoscian.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminakoscian, bezpośredni dostęp pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320518

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Turew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15d6a45a-dcef-45fa-a0fe-87953e7e449a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016164/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Turew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu państwa w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Priorytet 8: Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR) Działanie 8.1 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.09.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wybudowanie wiat (altan) jako obiektów małej architektury, usytuowanych w miejscu publicznym w miejscowości Turew, wyposażonych w elementy pozwalające na odpoczynek i rekreację rowerzystów z udostepnieniem ławek, stojaków na rowery, koszy na śmieci, toalety typu toi-toi. Przewiduje się wybudowanie małej architektury na podstawie powtarzających się modułów wraz z asortymentem i wyposażeniem opisanym wg dokumentacji projektowej.
Wyposażenie standardowe obejmuje następujący komplet 6 elementów małej infrastruktury wraz z elementami uzupełniającymi: miejsce odpoczynku (2 szt.), parking rowerowy (1 szt.), toaleta (1 szt.), pojemnik do segregacji odpadów (1 szt.), ławeczka solarna (1 szt.).
Przedmiotem zamówienia jest również przygotowanie terenu pod infrastrukturę, wyrównanie terenu, wykonanie nawierzchni, montaż źródła wody pitnej, wykonanie zieleni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330439,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408975,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330439,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMTC POLAND Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793253057

7.3.3) Ulica: Młodzieży 9D

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-829

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330439,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane