„Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”

GMINA GOWOROWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00379831
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 08:08
Lokalizacja
Goworowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c431129-0dda-4198-b4c5-b9698a368d1c
Identyfikator
7582352751
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
209 656,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379831 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOWOROWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrołęcka 21

1.5.2.) Miejscowość: Goworowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@goworowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goworowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c431129-0dda-4198-b4c5-b9698a368d1c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c431129-0dda-4198-b4c5-b9698a368d1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2026.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 234146,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”, zlokalizowanego na działce nr 127/3 oraz części działki nr 127/5 w miejscowości Goworówek. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót przygotowawczych i ziemnych, w tym korytowanie, profilowanie oraz zagęszczenie podłoża. W ramach zadania należy wykonać nawierzchnię placu zabaw z piasku wiślanego wraz z montażem obrzeży poliuretanowych. Zamówienie obejmuje również wykonanie naturalnego wzniesienia terenu stanowiącego dodatkowy element zabawowy. Wykonawca dostarczy i zamontuje urządzenia zabawowe, w tym huśtawki, zestaw zabawowy, lokomotywę, domki tematyczne, urządzenia edukacyjne i muzyczne oraz elementy małej architektury zgodnie z projektem zagospodarowania. W ramach wyposażenia należy zamontować także ławkostół, ławkę, kosz na śmieci oraz tablicę informacyjną. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę i montaż dwóch zadaszeń materiałowych na słupach drewnianych. Dodatkowo należy dostarczyć i zamontować trzy donice betonowe wraz z wykonaniem nasadzeń min. 12 szt. roślin wieloletnich o wysokości min. 50 cm. Dowolna kompozycja. W zakresie donic betonowych Zamawiający informuje, że należy przyjąć donice prostokątne, w kolorze szarym. Zamawiający nie określa szczegółowych minimalnych wymiarów donic w zakresie szerokości i wysokości. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania zamiennie jednej donicy o minimalnej długości 2,00 m lub dwóch donic o długości 1,00 m każda. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania ogrodzenia systemowego o wysokości 1 m wraz z furtką oraz niezbędnymi fundamentami. Należy przyjąć ogrodzenie systemowe panelowe o wysokości 1 m, w kolorze antracyt – RAL 7016, wraz z furtką.
Urządzenia zabawowe zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi normami. Posadowienie urządzeń na fundamentach nie jest w kolizji z uzbrojeniem terenu. Umiejscowienie urządzeń należy znaleźć w projekcie zagospodarowania terenu. Istnieje obowiązek przedstawienia wraz z dostawą urządzeń niezbędnych dokumentów tj. atest PZH, deklaracja zgodności od producenta, karta katalogowa urządzenia w celu poprawnej identyfikacji.
Wszystkie urządzenia i materiały muszą być fabrycznie nowe, spełniać wymagania normy PN-EN 1176 oraz posiadać wymagane certyfikaty i deklaracje zgodności. Zamawiający dopuszcza zastosowanie urządzeń równoważnych pod warunkiem zachowania parametrów użytkowych, jakościowych i funkcjonalnych nie gorszych od wymaganych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209656,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452251,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209656,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

7.3.3) Ulica: ul. Gnieźnieńska 2A

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209656,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane