Budowa magazynów OC na terenie Gminy Wierzchosławice

Gmina Wierzchosławice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00379964
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379964/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 08:53
Lokalizacja
Wierzchosławice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f880f720-f7dc-4c65-b52c-df685ad6c218
Identyfikator
8731111741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie magazynówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejWykonywanie konstrukcji dachowychKładzenie rynienInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie bramRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

Wykonawcy

3 przyznane

NMP LWOWSKA SANOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 0
885 427,04 PLN
PROTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 1
378 000 PLN
RAFAŁ JĘDRZEJEKLaskowa, PL · lot 2
581 620,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379964 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynów OC na terenie Gminy Wierzchosławice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchosławice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Wierzchosławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-122

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: (14) 631-90-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wierzchoslawice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wierzchoslawice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f880f720-f7dc-4c65-b52c-df685ad6c218

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynów OC na terenie Gminy Wierzchosławice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f880f720-f7dc-4c65-b52c-df685ad6c218

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379964

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072773/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa magazynów OC na terenie Gminy Wierzchosławice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa magazynu OC w miejscowości Wierzchosławice – etap II.

LOKALIZACJA: część działki nr 1655 obręb 0011 Wierzchosławice, gmina: Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie.

ZAKRES:
a) roboty ziemne,
b) wymiana gruntu pod budynkiem,
c) roboty fundamentowe,
d) izolacja fundamentów,
e) montaż konstrukcji stalowej budynku,
f) obudowa konstrukcji płytami ściennymi i dachowymi,
g) montaż nowych rynien i rur spustowych,
h) montaż bram segmentowych zewnętrznych,
i) montaż stolarki zewnętrznej,
j) obróbki blacharskie,
k) roboty drogowe - utwardzenie terenu i wykonanie opaski wokół budynku,
l) humusowanie i obsianie trawą,
m) roboty elektryczne:
- budowę linii zasilającej do Rozdzielni RG,
- rozdzielnicę RG,
- instalację oświetlenia podstawowego i ewakuacyjnego,
- instalację zasilania gniazd wtykowych,
- instalację zasilania urządzeń HVAC,
- instalacja ochrony od porażeń,
- instalacja odgromowa,
- instalacja oświetlenia zewnętrznego.

Kubatura projektowanego budynku 1 266,15 m3:
• powierzchnia użytkowa 211,88 m2,
• powierzchnia zabudowy 224,00 m2,
• długość budynku 14,00 m,
• szerokość budynku 16,00 m,
• wysokość od terenu przy głównym wejściu do kalenicy 6,86 m,
• pochylenie połaci dachowych /spadek dachu 15°,
• liczba kondygnacji 1,
• powierzchnia wewnętrzna 211,88 m2.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji jakości (12 kwartałów).

Szczegółowe informacje zawarte są w Dokumentacji projektowej i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) dla poszczególnej części zamówienia. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. Udostępnione przedmiary robót dla każdej z części mają jedynie charakter pomocniczy i informacyjny ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia.

Jeżeli w którymkolwiek z dokumentów tj. Dokumentacji projektowej lub Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla poszczególnej części przedmiot zamówienia został opisany w odniesieniu do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, Zamawiający informuje, iż dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421148-3 - Instalowanie bram

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 672533,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa magazynu OC w miejscowości Mikołajowice – etap II.

LOKALIZACJA: część działki nr 537/3 obręb 0007 Mikołajowice, gmina: Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie.

ZAKRES:
a) montaż konstrukcji stalowej budynku,
b) obudowa konstrukcji płytami ściennymi i dachowymi,
c) montaż nowych rynien i rur spustowych,
d) montaż bram segmentowych zewnętrznych,
e) montaż stolarki zewnętrznej,
f) obróbki blacharskie,
g) instalacja elektryczna - nagrzewnica elektryczna,
h) instalacja wod kan - wg projektu branżowego,
i) roboty drogowe - utwardzenie drogi dojazdowej i wykonanie opaski wokół budynku,
j) humusowanie i obsianie trawą,
k) roboty elektryczne:
- przebudowa przyłącza elektroenergetycznego nn,
- budowę linii zasilającej do PWP oraz do Rozdzielni RG1,
- rozdzielnicę RG1,
- instalację oświetlenia podstawowego i ewakuacyjnego,
- instalację zasilania gniazd wtykowych,
- instalację zasilania urządzeń HVAC,
- instalacja ochrony od porażeń,
- instalacja oświetlenia terenu,
- instalację nagłośnienia sali.

W 2025 r. Zamawiający wykonał etap I robót budowlanych dla tego obiektu polegający na wykonaniu rozbiórki istniejącego budynku, wykonaniu robót przygotowawczych (tj.: roboty ziemne, wykonanie instalacji przyłączy wod-kan, wycinka drzew, wykonanie nasadzenia zastępczego) oraz wykonaniu robót fundamentowych. W I etapie robót wykonano wszelkie prace ziemne oraz instalacyjne ulegające przykryciu wraz z robotami fundamentowymi.

UWAGA! Dokumentacja projektowa i STWiORB opisuje szerszy zakres niż przedmiot niniejszego zamówienia. Przedmiot niniejszego zamówienia nie obejmuje robót wykonanych w I etapie, opisanych powyżej.

Kubatura projektowanego budynku 453,12 m3:
• powierzchnia użytkowa 83,43 m2,
• powierzchnia zabudowy 92,34 m2,
• długość budynku 16,20 m,
• szerokość budynku 5,70 m,
• wysokość od terenu przy głównym wejściu do kalenicy 5,51 m,
• pochylenie połaci dachowych /spadek dachu 15°,
• liczba kondygnacji 1,
• powierzchnia wewnętrzna 83,43 m2.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji jakości (12 kwartałów).

Szczegółowe informacje zawarte są w Dokumentacji projektowej i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) dla poszczególnej części zamówienia. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. Udostępnione przedmiary robót dla każdej z części mają jedynie charakter pomocniczy i informacyjny ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia.

Jeżeli w którymkolwiek z dokumentów tj. Dokumentacji projektowej lub Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla poszczególnej części przedmiot zamówienia został opisany w odniesieniu do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, Zamawiający informuje, iż dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421148-3 - Instalowanie bram

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

4.5.5.) Wartość części: 258762,91 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa magazynu OC w miejscowości Gosławice – etap II.

LOKALIZACJA: część działki nr 367 obręb 0003 Gosławice, gmina: Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie.

ZAKRES:
a) roboty ziemne,
b) wymiana gruntu pod budynkiem,
c) roboty fundamentowe,
d) izolacja fundamentów,
e) montaż konstrukcji stalowej budynku,
f) obudowa konstrukcji płytami ściennymi i dachowymi,
g) montaż nowych rynien i rur spustowych,
h) montaż bram segmentowych zewnętrznych,
i) montaż stolarki zewnętrznej,
j) obróbki blacharskie,
k) roboty drogowe - utwardzenie terenu i wykonanie opaski wokół budynku,
l) humusowanie i obsianie trawą,
m) roboty elektryczne:
- budowę linii zasilającej do Rozdzielni RG,
- rozdzielnicę RG,
- instalację oświetlenia podstawowego i ewakuacyjnego,
- instalację zasilania gniazd wtykowych,
- instalację zasilania urządzeń HVAC,
- instalacja ochrony od porażeń,
- instalacja odgromowa,
- instalacja oświetlenia zewnętrznego.

Kubatura projektowanego budynku 666,05 m3:
• powierzchnia użytkowa 118,57 m2,
• powierzchnia zabudowy 128,69 m2,
• długość budynku 15,70 m,
• szerokość budynku 9,20 m,
• wysokość od terenu przy głównym wejściu do kalenicy 5,98 m,
• pochylenie połaci dachowych /spadek dachu 15°,
• liczba kondygnacji 1,
• powierzchnia wewnętrzna 118,57 m2.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji jakości (12 kwartałów).

Szczegółowe informacje zawarte są w Dokumentacji projektowej i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) dla poszczególnej części zamówienia. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. Udostępnione przedmiary robót dla każdej z części mają jedynie charakter pomocniczy i informacyjny ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia.

Jeżeli w którymkolwiek z dokumentów tj. Dokumentacji projektowej lub Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla poszczególnej części przedmiot zamówienia został opisany w odniesieniu do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, Zamawiający informuje, iż dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421148-3 - Instalowanie bram

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

4.5.5.) Wartość części: 462896,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 885427,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1194170,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 885427,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NMP Lwowska Sanok Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146764750

7.3.3) Ulica: Witolda Rogoyskiego 2/4

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ziemne i fundamentowe opisane w poz. 1-8 Przedmiaru robót oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Wykonawca zamierza powierzyć roboty Podwykonawcy tj. MODULOR Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 885427,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 664690,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika budowy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520779050

7.3.3) Ulica: Brzozowa 4A

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 581620,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 827790,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 581620,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST Rafał Jędrzejek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 123010575

7.3.4) Miejscowość: Laskowa 803

7.3.5) Kod pocztowy: 34-602

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane kubaturowe. Wykonawca zamierza powierzyć roboty Podwykonawcy tj. PROFEXIM Spółka Jawna H.J.Duda.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 581620,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane