Dostawa trzech pojazdów typu UTV do Urzędu Miejskiego w Białymstoku
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00379967
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-06 08:53
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowaniaPojazdy specjalnePojazdy terenowe
Wykonawcy
3 przyznane
ANNA BEREZIECKABiałystok, PL
160 348 PLNANNA BEREZIECKABiałystok, PL
160 348 PLNANNA BEREZIECKABiałystok, PL
160 348 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.