Zakup i montaż elektronicznego systemu wydawania kluczy – I/ZUS Pabianice, I/ZUS Sieradz, I/ZUS Wieluń

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00188108
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00188108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-11 14:20
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af817036-53fd-487d-a5ae-a04f955d43fd
Identyfikator
00001775600159
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kasety depozytoweUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneUsługi instalowania systemów sterowania i kontroli

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BARTKOWIAKSzczecin, PL · lot 0
244 320,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00188108 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż elektronicznego systemu wydawania kluczy – I/ZUS Pabianice, I/ZUS Sieradz, I/ZUS Wieluń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: II Oddział w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600159

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 7/11

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Dominik.Borkowski@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż elektronicznego systemu wydawania kluczy – I/ZUS Pabianice, I/ZUS Sieradz, I/ZUS Wieluń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af817036-53fd-487d-a5ae-a04f955d43fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00188108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00569934/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i montaż elektronicznego systemu wydawania kluczy - I/Pabianice ul. Kościuszki 31, I/Sieradz ul. Piłsudskiego 8, I/Wieluń ul. 3-go Maja 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00139916

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 530000.271.3.2025-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238699,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż 3 elektronicznych systemów wydawania kluczy w budynkach II Oddziału ZUS w Łodzi: - Inspektorat w Sieradzu, ul. Piłsudskiego 8, - Inspektorat w Pabianicach, ul. Kościuszki 31, - Inspektorat w Wieluniu, ul. 3 Maja 7.
W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć i zamontować łącznie trzy odrębnie działające systemy (wraz z komputerami centralnymi – 3 szt.), fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie później niż w 2024 roku, wolnych od wad fizycznych i prawnych, depozytorów i komputerów zarządzających do przechowywania, identyfikacji i automatycznego wydawania kluczy wraz z oprogramowaniem (licencją na oprogramowanie) i kompletnym wyposażeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244320,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256824,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244320,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROTECTOR POLSKA Łukasz Bartkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8551441939

7.3.3) Ulica: ul. Jagiellońska 67 wejście D

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-382

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244320,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy