Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pokrycia dachowego z papy wraz robotami towarzyszącymi budynku SR w Mławie przy ul. Reymonta oraz budynku przy ul. Sądowej .

SĄD REJONOWY W MŁAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00380261
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380261/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 10:07
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28e66abc-fec3-4854-a793-20bf1db1915b
Identyfikator
5691082752
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK ŚLIWKALidzbark, PL · lot 0
261 770 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380261 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pokrycia dachowego z papy wraz robotami towarzyszącymi budynku SR w Mławie
przy ul. Reymonta oraz budynku przy ul. Sądowej .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W MŁAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Stanisława Reymonta 3

1.5.2.) Miejscowość: Mława

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@mlawa.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mlawa.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28e66abc-fec3-4854-a793-20bf1db1915b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


SĄD

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pokrycia dachowego z papy wraz robotami towarzyszącymi budynku SR w Mławie
przy ul. Reymonta oraz budynku przy ul. Sądowej .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28e66abc-fec3-4854-a793-20bf1db1915b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380261

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00156087/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachów na budynkach Sądu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289830

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP 2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 261770,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pokrycia dachowego z papy wraz robotami towarzyszącymi budynku sądu rejonowego w Mławie przy ul. Reymonta , oraz budynku przy ul. Sądowej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie pokrycia dachowego jednowarstwowego z papy – papą wierzchniego krycia, aktywowaną termicznie wraz z robotami towarzyszącymi na dachach budynków Sądu Rejonowego w Mławie. Prace budowlane objęte inwestycją polegają na ułożeniu jednej warstwy hydroizolacji z papy wierzchniego krycia, termozgrzewalnej na istniejącym poktyciu z papy, wraz z wykonaniem remontu kominów oraz obróbek blacharskich z blachy powlekanej i papy. Istniejąca instalacja odgromowa dachu, oraz jednostki zewnętrzne klimatyzacji, zostaną zdemontowane na czas prowadzenia robót budowlanych, po zakończeniu, których zostaną ponownie zamontowane wraz z wykonaniem badań z zakresu skuteczności ochrony obiektu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261770,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 567567,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261770,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PATRYK ŚLIWKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711493749

7.3.3) Ulica: Jeleńska 34/14

7.3.4) Miejscowość: Lidzbark

7.3.5) Kod pocztowy: 13-230

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261770,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-10-02 do 2025-10-31
2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane