Budowa iluminacji świetlnych na moście zwodzonym w Dziwnowie-2

Gmina Dziwnów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00380373
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380373/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 10:35
Lokalizacja
Dziwnów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-019f0837-7f65-4fea-8320-0a67b895f3c8
Identyfikator
9860156976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Tablice do aparatury elektrycznejInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

APW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
440 684,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380373 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa iluminacji świetlnych na moście zwodzonym w Dziwnowie-2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dziwnów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684918

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Dziwnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-420

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@dziwnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dziwnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dziwnow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa iluminacji świetlnych na moście zwodzonym w Dziwnowie-2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-019f0837-7f65-4fea-8320-0a67b895f3c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380373

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00603097/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Iluminacja mostu zwodzonego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane ze środków unijnych realizowanych w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa iluminacji świetlnej mostu zwodzonego w Dziwnowie, polegającej na wykonaniu instalacji elektrycznej, montażu energooszczędnych opraw oświetleniowych LED wraz z niezbędną infrastrukturą zasilającą i sterującą.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
- montaż projektorów iluminacyjnych RGB/RGBW oraz liniowych opraw świetlnych na istniejącej konstrukcji mostu,
- wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej i sterującej (w tym przewodów, rur osłonowych oraz elementów mocujących),
- montaż szaf zasilająco-sterowniczych,
- wykonanie niezbędnych pomiarów oraz uruchomienie instalacji.
Budowa instalacji iluminacji realizowana jest na istniejącym obiekcie mostowym i nie powoduje ingerencji w jego konstrukcję nośną ani w elementy drogi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, stanowiącym jej integralną
część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31211100-9 - Tablice do aparatury elektrycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440684,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 440684,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 440684,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APW Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133845002

7.3.3) Ulica: ul. Sympatyczna 24/9

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-314

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440684,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane