Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Krakowianach

Ochotnicza Straż Pożarna w Młochowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00380380
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380380/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 10:37
Lokalizacja
Młochów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a4ac4ff-684b-48c1-b26c-a21f9148e220
Identyfikator
5342201419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie kształtowania ogrodówRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania budową

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380380 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Krakowianach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Młochowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017420418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 3

1.5.2.) Miejscowość: Młochów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-831

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp.mlochow@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pl-pl.facebook.com/Mlochow998/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a4ac4ff-684b-48c1-b26c-a21f9148e220

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna w Młochowie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Krakowianach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a4ac4ff-684b-48c1-b26c-a21f9148e220

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR – z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu zewnętrznego działki nr ew. 39, położonej przy ul. Młynowej w miejscowości Krakowiany, obejmujące:
a) Budowę altany rekreacyjnej z wyposażeniem,
b) Budowę obiektów małej architektury, tj.:
- grill ogrodowy – 1 szt.
- ławki parkowe – 10 szt.
- kosze na śmieci – 8 szt.
- hamaki parkowe – 2 szt.,
- stojaki na rowery – 2 szt.
- tablica regulaminowa – 1 szt.,
c) Wykonanie alejek żwirowych w technologii „hansegrande”, miejsc utwardzonych z kostki betonowej grubości 8 cm oraz
wykonanie nawierzchni trawiastej,
d) Wykonanie oświetlenia terenu, tj. montaż 5 lamp parkowych,
e) uporządkowanie i wyrównanie terenu inwestycji,
f) dokonywanie wszelkich koniecznych do realizacji zamówienia uzgodnień, opinii, decyzji, itp. wymaganych na każdym etapie realizacji zamówienia i poniesienie kosztów z tym związanych,
g) uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu lub zgłoszenia o zakończeniu prac i zamiaru przystąpienia do użytkowania,
h) usługi geodezyjne dla wykonania prac wraz z wykonaniem pomiaru powykonawczego,
i) opracowanie dokumentacji powykonawczej odbiorowej;
2) Szczegółowy zakres prac został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
3) Pielęgnacja gwarancyjna zieleni - Zamawiający oczekuje wykonania konserwacji i pielęgnacji roślinności przez okres 12 miesięcy po dokonaniu odbioru. W tym czasie Wykonawca winien dołożyć wszelkich starań by trawa i sadzonki były dobrze ukorzenione. Sadzonki martwe, chore należy wymienić na nowe wolne od wad;
4) Zamówienie realizowane jest w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność –Wdrażanie LSR – z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 – 2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy
z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty
do ceny oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 655590,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 655590,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane