Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego i grubowarstwowego na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego w 2026 r. w podziale na zadania częściowe
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00380607
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-06 11:29
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09b4b68a-9a17-4e89-af6a-8252dd7887e3
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380607 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego i grubowarstwowego na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego w 2026 r. w podziale na zadania częściowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3470480
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szdw.kielce.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego i grubowarstwowego na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego w 2026 r. w podziale na zadania częściowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09b4b68a-9a17-4e89-af6a-8252dd7887e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042342/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach wojewódzkich w 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241579
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: N-WZ.26.1.29.2026.SD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3059976,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje:1) W zakresie zadania nr 1:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 34 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 342849,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE w zakresie zadania nr 2 obejmuje:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 65 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 638529,80 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje w zakresie zadania nr 3:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 39 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 399169,80 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje w zakresie zadania nr 4:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 46 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 448449,80 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje w zakresie zadania nr 5:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 46 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 490689,80 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE w zakresie zadania nr 6 obejmuje:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 34 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 100 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 371009,80 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje w zakresie zadania nr 7:- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 31 000 m2, zgodnie z wyszczególnieniem w „Wykazie dróg wojewódzkich do poziomego oznakowania wraz z szacunkową powierzchnią w 2026 r.” dołączonym do dokumentacji technicznej,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 500 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 20 m2,
oraz zamówienie interwencyjne:
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w przewidywanej ilości 400 m2,
- wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego w przewidywanej ilości 50 m2,
- wytarcie istniejącego oznakowania w przewidywanej ilości 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 369277,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303957,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418104,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303957,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo "DUBR" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-069-58-12
7.3.3) Ulica: Łódzka
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-655
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303957,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 336294,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 434805,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 336294,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-069-58-12
7.3.3) Ulica: Łódzka
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-655
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 336294,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 406158,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406158,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.ARTEX Artur Badzioch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-122-91-47
7.3.3) Ulica: Dymińska
7.3.4) Miejscowość: Suków
7.3.5) Kod pocztowy: 26-021
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406158,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425124,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476133,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 425124,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.ARTEX Artur Badzioch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-122-91-47
7.3.3) Ulica: Dymińska
7.3.4) Miejscowość: Suków
7.3.5) Kod pocztowy: 26-021
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 425124,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314351,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359221,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314351,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drogownictwa Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 593-222-10-73
7.3.3) Ulica: Woskrzenice Duże
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314351,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 322752,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426603,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 322752,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUH DROGPOL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 573-023-57-93
7.3.3) Ulica: 3 Maja
7.3.4) Miejscowość: Poraj
7.3.5) Kod pocztowy: 42-360
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 322752,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |