Zagospodarowanie terenu – działka nr 671/4 i 671/5 obręb Stare Pole - I etap budowa drogi wewnętrznej i parkingu

Gmina Stare Pole

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00380639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 11:35
Lokalizacja
Stare Pole, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36bf5abb-c9fc-4ad0-80bf-55203b4e335f
Identyfikator
5792058318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW KAMECKIMilejewo, PL · lot 0
750 177 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380639 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu – działka nr 671/4 i 671/5 obręb Stare Pole - I etap budowa drogi wewnętrznej i parkingu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Pole

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747945

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marynarki Wojennej 6

1.5.2.) Miejscowość: Stare Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-220

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 0

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.arentewicz@starepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starepole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starepole.ezamawiajacy.pl/pn/starepole/demand/288494/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu – działka nr 671/4 i 671/5 obręb Stare Pole - I etap budowa drogi wewnętrznej i parkingu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36bf5abb-c9fc-4ad0-80bf-55203b4e335f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083310/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie terenu - działka nr 671/4 i 671/5 obręb Stare Pole - I etap budowa drogi wewnętrznej i parkingu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236114

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zagospodarowanie terenu – działka nr 671/4 i 671/5 obręb Stare Pole - I etap budowa drogi wewnętrznej i parkingu
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi oraz przylegającego do niej parkingu na 15 miejsc postojowych, o nawierzchni z kostki brukowej, betonowej – co stanowi I etap zaprojektowanego zadania.
Projektowana droga wewnętrzna o długości 100 m, szerokości jezdni 3,5-5,0 m oraz zlokalizowanego na całej długości z lewej strony jezdni, chodnika szerokości 0,75 - 2,30 m.
Roboty należy wykonać zgodnie z projektem zagospodarowania terenu, projektami technicznymi w branżach: drogowej, elektrycznej (oświetlenie) oraz sanitarnej, specyfikacją techniczną warunków wykonania i odbioru robót budowlanych (ST i STT, ) oraz opisem przedmiotu zamówienia. Załączony przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy do sporządzenia oferty na wykonanie kompletności zamówienia.
UWAGA!!
Zakres postępowania obejmuje wyłącznie I etap opracowania – wskazany w załączniku nr 10 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750177,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750177,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750177,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy Kupno i Sprzedaż Materiałów Budowlanych Radosław Kamecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782062264

7.3.4) Miejscowość: Milejewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750177,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane