Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00380914
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380914/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-06 12:30
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13cac313-2460-4b2c-b07f-7a45e4b74ac6
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweMontaż konstrukcji metalowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanejIzolowanie dachuInstalowanie ścianek działowychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneIzolacja cieplnaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaGrzejnikiGrzejniki i kotły grzewczeInstalowanie wentylacjiInstalowanie wentylacji zewnętrznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380914 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (76) 72-82-816

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13cac313-2460-4b2c-b07f-7a45e4b74ac6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380914

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049210/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie” w ramach FEDS 2021-2027,

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229663

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7305550,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie.
Zakres prac:
 przebudowa ścian zewnętrznych;
 wymiana pokrycia dachowego;
 wzmocnienie krokwi pod panele fotowoltaiczne;
 renowacja cegły;
 renowacja kominów;
 renowacja elementów kamiennych na elewacjach;
 renowacja ceglanych obramień okien;
 wymiana stolarki okiennej piwnic i poddasza oraz drzwi zewnętrznych za wyjątkiem głównych drzwi wejściowych;
 wykonanie nowych rynien i rur spustowych z tytancynku;
 likwidacja starych opasek z płyt betonowych;
 wymiana osadników deszczowych z podłączeniem do istniejących kanalizacji deszczowej;
 remont schodów zewnętrznych bocznych;
 montaż ogrodzenia pomp ciepła;
 wykonanie instalacji odgromowej;
 wykonanie instalacji fotowoltaicznej;
 wykonanie zasilania pomp ciepła i centrali wentylacyjnej – przekłucie na wysokości gruntu;
 docieplenie ścian wewnętrznych poddasza i stropu korytarza;
 docieplenie dachu od wewnątrz oraz stropu nad ostatnią kondygnacją skrzydeł bocznych;
 wykonanie konstrukcji wsporczej pod centralę wentylacyjną;
 obudowanie kanałów wentylacji mechanicznej;
 docieplenie ścian wewnętrznych poddasza i stropu korytarza;
 docieplenie dachu od wewnątrz oraz stropu nad ostatnią kondygnacją skrzydeł bocznych;
 modernizacja oświetlenia wewnętrznego;
 modernizacja oświetlenia dróg ewakuacyjnych – wewnątrz budynku;
 wykonanie instalacji sanitarnej co i wentylacji – wewnątrz budynku;
 wymiana instalacji elektrycznej gniazd wtykowych;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą m.in. pozwolenie na budowę, projekt architektoniczno – budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy, STWiORB oraz przedmiary robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261410-1 - Izolowanie dachu

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

44621100-0 - Grzejniki

44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12437996,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12853388,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane