„Remont i przebudowa drogi powiatowej nr 1287D na odcinku Wołów – Uskorz Wielki”
Powiat Wołowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00381121
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-06 13:06
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6309a22c-c733-4681-97c2-372cfd65f688
- Identyfikator
- 9880219208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381121 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i przebudowa drogi powiatowej nr 1287D na odcinku Wołów – Uskorz Wielki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont i przebudowa drogi powiatowej nr 1287D na odcinku Wołów – Uskorz Wielki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6309a22c-c733-4681-97c2-372cfd65f688
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043331/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Remont i przebudowa drogi powiatowej nr 1287D na odcinku Wołów – Uskorz Wielki”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333831
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIT.272.12.2026.ZDP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3276178,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji drogowej pn.:
„REMONT I PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1287D NA ODCINKU WOŁÓW – USKORZ WIELKI”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych na długości 2,847 km, z podziałem na dwa odcinki:
I – REMONT DROGI POWIATOWEJ WOŁÓW – USKORZ WIELKI w km 0+000 ÷ 2+705
Zakres prac do wykonania:
-Frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości 9 cm z wywozem i utylizacją materiału – dot. km 0+360-2+705
-Frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm z wywozem i utylizacją – dot. km 0+000-0+360
-Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 11 cm – dot. km 0+360-2+705
-Wykonanie nowej podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 gr. 11 cm – dot. km 0+360-2+705
-Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W gr. 5 cm (na odc. 0+360 - 2+705)
-Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S gr. 4 cm (na odc. 0+360 - 2+ 705)
-Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S gr. 5 cm (na odc. 0+000 - 0+360)
-Profilowanie oraz oczyszczenie rowów wraz z karczowaniem krzewów na odc. 0+350 - 2+705
-Umocnienie poboczy mieszanką z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm, szer. 100 cm
-Regulacja wysokościowa zaworów, studni i wpustów deszczowych
-Odnowienie istniejącego oznakowania poziomego na drodze i ścieżce rowerowej
II – PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ m. USKORZ WIELKI w km 2+705 ÷ 2+847
Zakres prac do wykonania:
-Wykonanie koryta drogi na głębokość 35 cm
-Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem w ilości 20 kg/m2, gr. 10 cm
-Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 gr. 20 cm
-Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W gr. 5 cm
-Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S gr. 4 cm
-Wykonanie zjazdów oraz dojść na posesje
-Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 20 cm
-Ułożenie krawężnika betonowego na ławie betonowej
-Regulacja wysokościowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ (OPZ dla remonty drogi + dokumentacja techniczna dla przebudowy drogi), załącznik nr 10 do SWZ (Przedmiar robót) i załącznik nr 11 do SWZ (SSTWiORB).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2274070,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3373956,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2274070,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020108851
7.3.3) Ulica: Piotroniowice 54
7.3.4) Miejscowość: Piotroniowice, Wołów
7.3.5) Kod pocztowy: 56-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2274070,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |