Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)

MORĄSKI DOM KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00381284
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00381284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-06 13:38
Lokalizacja
Morąg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce8e8c32-f017-4dcb-ba48-e3bb19226e7d
Identyfikator
7410010289
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia podnośnikowe i przeładunkoweTrwałe znaki informacyjneZnaki i podobne elementyInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówSprzęt nagłaśniającyUsługi w zakresie projektowania stron WWW

Wykonawcy

3 przyznane

PGS MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 1
26 000 PLN
OTICON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
26 199 PLN
BIG GROWTH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 4
5535 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381284 z dnia 2026-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MORĄSKI DOM KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000791295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Morąg

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk.morag@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mdk.morag.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce8e8c32-f017-4dcb-ba48-e3bb19226e7d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce8e8c32-f017-4dcb-ba48-e3bb19226e7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00225246/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie grantowe w ramach projektu niekonkurencyjnego nr FERS.03.03.IZ.00-001/23 „Projektowanie uniwersalne kultury –dostępność w instytucjach kultury” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.3 „Systemowa poprawa dostępności” Priorytetu III „Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309279

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MDK.34.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 1 – Podnośnik schodowy z montażem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4a do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3a do SWZ);


2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1 - 5):
1) Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego, gablot, ram wystawowych, tablic informacyjnych, automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia oraz dostosowanie strony internetowej Morąskiego Domu Kultury do wymogów dostępności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4e do SWZ).
2) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3e do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe

4.5.5.) Wartość części: 53083,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 2 – Dostawa i montaż ram wystawowych, gablot zewnętrznych oraz tablic informacyjnych wraz z wyznaczeniem szlaków komunikacyjnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4b do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5b do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3b do SWZ);

2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1 - 5):
1) Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego, gablot, ram wystawowych, tablic informacyjnych, automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia oraz dostosowanie strony internetowej Morąskiego Domu Kultury do wymogów dostępności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4e do SWZ).
2) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3e do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

4.5.5.) Wartość części: 21125,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 3 – Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4c do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5c do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3c do SWZ).

2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1 - 5):
1) Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego, gablot, ram wystawowych, tablic informacyjnych, automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia oraz dostosowanie strony internetowej Morąskiego Domu Kultury do wymogów dostępności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4e do SWZ).
2) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3e do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.5.) Wartość części: 42794,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 4 – Dostawa i instalacja systemu wspomagania słuchu – pętle indukcyjne, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4d do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5d do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3d do SWZ).

2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1 - 5):
1) Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego, gablot, ram wystawowych, tablic informacyjnych, automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia oraz dostosowanie strony internetowej Morąskiego Domu Kultury do wymogów dostępności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4e do SWZ).
2) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3e do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.5.5.) Wartość części: 24386,35 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 5 – Dostosowanie strony internetowej Morąskiego Domu Kultury, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4e do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3e do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

4.5.5.) Wartość części: 14900,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie w zakresie części 1 unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Cena najkorzystniejszej i jedynej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84624,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84624,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGS Media Sp.z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384253924

7.3.3) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 3C/52

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie w zakresie części 3 unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26199,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26199,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26199,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OTICON POLSKA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 012086305

7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II nr 22

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-133

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26199,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5535,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5904,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5535,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIG GROWTH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 527118883

7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 3d

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-702

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5535,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy