Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie

Gmina Budzów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00381954
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00381954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 07:55
Lokalizacja
Budzów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0db422fb-bd33-417d-bbf2-b4b209eacbf7
Identyfikator
5521677860
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacje zasilania elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

ELWATT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKozy, PL · lot 0
247 350,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381954 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Budzów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181942

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budzów 445

1.5.2.) Miejscowość: Budzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-211

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/8767750

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@budzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.budzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0db422fb-bd33-417d-bbf2-b4b209eacbf7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db422fb-bd33-417d-bbf2-b4b209eacbf7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061473/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245467

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 281853,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie.
Przedmiot zamierzenia budowlanego.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa instalacji elektrycznej kablowej 0,4kV
oświetleniowej boiska sportowego w Budzowie na działkach ewid. Nr 2758/124, 2758/122, 3155/24,
3157/9, 2763/36, 3157/8, 3157/7, 3157/6, 3157/5, 3157/4, 3157/3, 3155/39, 3155/18.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym parametry techniczne opraw oświetleniowych , opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 zawierający:
Projekt Budowlany
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247350,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366807,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247350,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elwatt sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372668874

7.3.3) Ulica: Kęcka 96A

7.3.4) Miejscowość: Kozy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-340

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247350,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane