Wykonanie robót telekomunikacyjnych oraz kanału technologicznego. Podwykonawstwo na zadaniu Przebudowa ul. M. Konopnickiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00381996
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00381996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 08:15
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e210144f-d67c-4076-b951-cdd2b949b576
Identyfikator
6610004933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

TELMARK SPÓŁKA CYWILNA M. KULA, K. KULAOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
659 981,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381996 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót telekomunikacyjnych oraz kanału technologicznego.
Podwykonawstwo na zadaniu Przebudowa ul. M. Konopnickiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290391100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412652723

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mprd@mprd.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mprd.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e210144f-d67c-4076-b951-cdd2b949b576

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka gminy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót telekomunikacyjnych oraz kanału technologicznego.
Podwykonawstwo na zadaniu Przebudowa ul. M. Konopnickiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e210144f-d67c-4076-b951-cdd2b949b576

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
- zabezpieczenie i przebudowa istniejącej infrastruktury telekomunikacyjnej kablowej oraz napowietrznej zgodnie z dokumentacją projektową.
- wybudowanie kanału technologicznego o długości ok 1202,5 m wraz ze studniami kablowymi SKR-2 z pokrywami zawierającymi logo Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Zaprojektowano kanał technologiczny o
profilu podstawowym KTu, natomiast w ciągu ulicy i na przejściach pod drogą o profilu przepustowym KTp. Kanał technologiczny należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 659981,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659981,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 659981,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Telmark Spółka Cywilna Krzysztof Kula

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Telmark Spółka Cywilna Michał Kula

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6612377667

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 659981,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-01
2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane