Wymiana wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania w budynku Przedszkola Nr 27 „Malutkowo” w Gdyni
PRZEDSZKOLE NR 27 MALUTKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00382111
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 08:47
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5691472-e8ba-4886-aedc-fa32b963e07a
- Identyfikator
- 9580035740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382111 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania
w budynku Przedszkola Nr 27 „Malutkowo” w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 27 MALUTKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221143369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WIEJSKA 30
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-068
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@p27.edu.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.p27gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5691472-e8ba-4886-aedc-fa32b963e07a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewaniaw budynku Przedszkola Nr 27 „Malutkowo” w Gdyni
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5691472-e8ba-4886-aedc-fa32b963e07a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253762
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.01.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa wymiana wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania w parterowym, częściowo podpiwniczonym budynku Przedszkola Nr 27 „Malutkowo” w Gdyni
Zakres prac obejmuje w szczególności:
1. Demontaż i utylizacja: Likwidacja istniejących przewodów rurowych oraz starych odbiorników ciepła (grzejników typu Fawier oraz płytowych).
2. Montaż nowej instalacji: Wykonanie pompowej instalacji dwururowej w układzie zamkniętym z rozdziałem dolnym.
3. Przewody i armatura: Montaż rurociągów ze stali ocynkowanej łączonych metodą zaciskową. Prowadzenie poziomów instalacji w piwnicach oraz w kanałach podposadzkowych (po ścianach lub pod sufitami). Montaż zaworów regulacyjnych oraz armatury termostatycznej.
4. Odbiorniki ciepła: Dostawa i montaż nowych grzejników płytowych, w tym modeli o konstrukcji higienicznej w pomieszczeniach zaplecza kuchennego.
5. Izolacja termiczna: Zabezpieczenie przewodów otulinami termoizolacyjnymi o grubościach zgodnych z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi.
6. Prace towarzyszące: Wykonanie tulei ochronnych w miejscach przejść przez przegrody, uszczelnienie przepustów oraz montaż systemowych mocowań rurociągów.
7. Rozruch i próby: Przepłukanie instalacji, przeprowadzenie hydraulicznej próby szczelności pod ciśnieniem oraz regulacja hydrauliczna systemu.
8. Przywrócenie przestrzeni do stanu istniejącego:
o Uzupełnienie miejsc w podłodze po zdemontowanych rurach wykładziną PCV. Uwaga: Kolor, faktura i jakość wykładziny muszą zostać zaakceptowane przez Zamawiającego przed montażem.
o Naprawa i malowanie ścian po zdemontowanej instalacji C.O.
o Wyklejenie wykładzin PCV we wnękach grzejnikowych po grzejnikach we wszystkich pomieszczeniach przedszkola (jakość i kolorystyka zatwierdzona przez Zamawiającego).
o Zabezpieczenie styków murów i posadzki hydroizolacją.
o Doprowadzenie pod kątem jakościowym wszystkich pomieszczeń przedszkola do stanu zastanego przed remontem.
9. Gospodarka odpadami: Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych zgodnie z przepisami o odpadach.
10. Dokumentacja powykonawcza: Dostarczenie kompletu atestów na materiały, protokołów z prób szczelności, instrukcji obsługi urządzeń oraz rysunków z naniesionymi zmianami.
11. Inwentaryzacja geodezyjna (Doprecyzowanie): Obowiązek sporządzenia geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej i dostarczenia map z dowodem wniesienia do Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej dotyczy wyłącznie sytuacji, w której w trakcie realizacji prac nastąpiła zmiana przebiegu przyłączy na zewnątrz budynku. W przypadku prac prowadzonych wyłącznie wewnątrz obiektu, wymóg ten uważa się za bezprzedmiotowy.
Cel inwestycji: Dostosowanie mocy grzewczej do aktualnego zapotrzebowania cieplnego obiektu (wynoszącego ok. 44,8 kW) po wykonanej termoizolacji budynku oraz poprawa efektywności energetycznej poprzez zastosowanie nowoczesnej armatury regulacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264643,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OMNIS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882426748
7.3.3) Ulica: ul. Młyńska 1/8
7.3.4) Miejscowość: Luzino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-242
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-20 do 2026-08-21| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |