Modernizacja stadionu sportowego w Baranowie
Gmina Baranowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00382321
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382321/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 09:39
- Lokalizacja
- Baranowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d97b05af-1c6c-4129-93ea-ee64a2be3e7b
- Identyfikator
- 7582164133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382321 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu sportowego w Baranowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Baranowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 7613776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d97b05af-1c6c-4129-93ea-ee64a2be3e7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu sportowego w Baranowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d97b05af-1c6c-4129-93ea-ee64a2be3e7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382321
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053768/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja stadionu sportowego w Baranowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304519
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FED.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja stadionu sportowego w Baranowie
Zamówienie obejmuje:
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych tj. budowę zadaszenia nad trybunami stadionu gminnego w Baranowie (dz. nr ew. 592/1, obręb Baranowo) w ramach zadania pn. „MODERNIZACJA STADIONU SPORTOWEGO W BARANOWIE”, realizowanego na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.
Obiekt zaprojektowano jako wolnostojąca, parterowa, jednonawowa wiata, w konstrukcji stalowej, w formie ram słupowo-ryglowych z dwuteowych profili walcowanych oraz spawanych łączonych na złącza śrubowe. Słupy z ryglami połączono dodatkowo odciągami stalowymi z profili zamkniętych RHS80x80x4. Płatwie dachowe stalowe z profili zimnogiętych typu Z oraz C. Słupy ram połączono ze sobą ryglami ściennymi w formie kratownic z profili zamkniętych RHS80x80x4 oraz I180PE. Rygle dachowe usztywniono stężeniami prętowymi montowanymi w każdym polu. Dach wykonany z blachy stalowej trapezowej T-35 o kącie nachylenia 7º.
Podstawowe parametry:
Max. wysokość zadaszenia - 5,84 m
Długość dachu - 50,36 m
Max. szerokość dachu - 8,38 m
Powierzchnia dachu - 425,00 m2
2) Zamawiający informuje, iż uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę do realizacji przedmiotowego zadania.
Uwaga!
Zaleca się aby wszyscy Wykonawcy składający oferty cenowe zapoznali się szczegółowo z przedmiarem robót oraz dokonali wizji lokalnej przyszłego placu budowy i jego otoczenia.
Sposób rozliczenia kontraktu odbędzie się na podstawie kosztorysu powykonawczego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do niniejszej SWZ tj., w szczególności w dokumentacji projektowej:
- projekcie zagospodarowania terenu
- projekcie architektoniczno-budowlanym
- załącznikach do projektu budowlanego
- projekcie technicznym
- przedmiarze robót
- STWIOR – specyfikacji technicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262310-7 - Zbrojenie
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 712170,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890812,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 712170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KOWALSTWO DEPTUŁA" KAROL DEPTUŁA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582401952
7.3.3) Ulica: F. Chopina 4
7.3.4) Miejscowość: Kadzidło
7.3.5) Kod pocztowy: 07-420
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- prefabrykacja konstrukcji stalowej
- poszycie dachu wraz z obróbkami
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 712170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |