Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie, działka nr 87, obręb 6, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów
CHOJNOWSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00382394
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 09:55
- Lokalizacja
- Chojnów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49da466b-b278-4bee-9e80-d8a520b5b05d
- Identyfikator
- 6941497183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382394 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie, działka nr 87, obręb 6, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CHOJNOWSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: ChZGKiM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390401722
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Drzymały 30
1.5.2.) Miejscowość: Chojnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 81 88 370 wewnętrzny 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@chzgkim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chzgkim.chojnow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49da466b-b278-4bee-9e80-d8a520b5b05d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie, działka nr 87, obręb 6, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49da466b-b278-4bee-9e80-d8a520b5b05d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00230054/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305482
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest: Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie, działka nr 87, obręb 6, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów.
Przedmiotowe zamierzenie obejmuje wymianę pokrycia z dachówki ceramicznej i papy termozgrzewalnej oraz remont tynków zewnętrznych z wykonaniem nowej kolorystyki elewacji.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty techniczne stanowiące załącznik nr 10 do niniejszej SWZ, tj:
● Dokumentacja projektowa,
● Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Remont elewacji oraz dachu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 11 w Chojnowie, działka nr 87, obręb 6, jednostka ewidencyjna 020901_1 ChojnówUZASADNIENIE
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W ww. postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego, Zamawiający poinformował, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 387 578,55 złotych brutto. Oferta nr 1 złożona przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Julia Kozłowska Piotrowice Małe 12 56-209 Jemielno NIP 5010084805 zawiera cenę przewyższającą kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oferta nr 2 złożona przez AMTC POLAND Sp. z o. o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2 lit. C .
Złożone oferty nie podlegające odrzuceniu przekroczyły kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwot na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386229,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500000,00 PLN
| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |