Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, c.w.u., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach

GMINA JELCZ-LASKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382481
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382481/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 10:21
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4b6074e-42fb-4ea4-80da-1c2911b1b30e
Identyfikator
9121715777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

INVEST-HOUSE KURIATA, SZYSZKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWADobrzykowice, PL · lot 0
2 680 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382481 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, c.w.u., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, c.w.u., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4b6074e-42fb-4ea4-80da-1c2911b1b30e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382481

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056951/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, c.w.u., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2224457,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, c.w.u., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2
w Jelczu-Laskowicach
2. Zakres zamówienia obejmuje:
• sporządzenie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót. modernizację wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania,
• modernizację wewnętrznej instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji,
• modernizację wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej,
• modernizację wewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej,
• roboty towarzyszące przy robotach instalacyjnych w zakresie odtworzenia przedścianek (zabudowy regipsowe, ścianki murowane, itp.), szachty, płytki ścienne
i podłogowe przy wymienianej armaturze w ilości 400 m2 kompleksowego ułożenia płytek ściennych i podłogowych oraz 400 m2 zabudów z płyt G-K wraz z gładzią i malowaniem.
• roboty towarzyszące przy robotach instalacyjnych w zakresie bruzdowania i przebić/przekuć przez przegrody należy przewidzieć prace wykończeniowe obejmujące uzupełnienie tynków, szpachlowanie, gruntowanie, dwukrotne malowanie farbami do pomieszczeń wewnętrznych, do szerokości 0,5 m (zatwierdzenie kolorów farb przez Inwestora na etapie realizacji),
• montaż osłon grzejnikowych z płyty MDF laminowanej lub lakierowanej (niepalnej/trudnozapalnej) w kolorach jasny szary lub inny kolor jasny z wyłączeniem koloru białego (kolor z palety RAL oraz wzór osłony do uzgodnienia z Zamawiającym), dopuszcza się równoważnie zastosowanie osłon z płyt HPL,
Uwaga: Z zakresu zamówienia wyłącza się odcinki poziome instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji na poziomie -1 segmentu II, które zostały już wymienione (przedstawione w załączniku o nazwie: „zakres wykonanych prac w piwnicach”).
3. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja projektowo-wykonawcza:
1) „Projekt wykonawczy zamienny pn. „ Remont instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, C.W.U., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Jelczu-Laskowicach”, opracowanie: Mimar Projekt Michalewski Mariusz, 15 wrzesień 2025 r.
2) Szczegółowa specyfikacja techniczna pn. „ Remont instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, C.W.U., cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku PSP nr 2 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Jelczu-Laskowicach”, opracowanie: Mimar Projekt Michalewski Mariusz, 15 wrzesień 2025 r.
3) Załącznik pn. „Zakres wykonanych prac w piwnicach”
4) Załącznik pn. „Uszczegółowienie zakresu robót”
5) Przedmiary – dokument poglądowy
stanowiąca Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2680000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3277000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2680000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST-HOUSE Kuriata Szyszkowski Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8971804389

7.3.3) Ulica: Ul. Brylantowa 9 lokal 1u

7.3.4) Miejscowość: Dobrzykowice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-002

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2680000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane