„Przebudowa i budowa ul. Kościelnej”
Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00382562
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 10:37
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6914d204-817e-4957-b4d7-ec7c2c7d76e2
- Identyfikator
- 8911558917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382562 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i budowa ul. Kościelnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542826820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@aleksandrowkujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-aleksandrow-kujawski.rbip.mojregion.info/8/strona-glowna-bip.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrowkujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i budowa ul. Kościelnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6914d204-817e-4957-b4d7-ec7c2c7d76e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055273/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa i budowa ul. Kościelnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317492
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026.GKM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa i budowa ul. Kościelnej”, które obejmują wymianę nawierzchni, budowę kanalizacji deszczowej, sieci kanalizacji sanitarnej oraz wodociągowej. Projekt przebudowy obejmuje ulicę Kościelną w Aleksandrowie Kujawskim o szerokości zmiennej 5.00 – 6.00 m oraz obustronny chodnik z kostki brukowej o szerokości 2.00 – 2.50 m. Projektowane zjazdy będą dopasowane do szerokości bram posesji, szerokość od 3.00 – 6.00 m. Projekt obejmuje budowę kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej stanowiących rozbudowę sieci istniejących. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Dokumentacje projektowe, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiary robót każdej branży stanowią dokumenty pomocnicze sporządzenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 20.07.2026 r. do Zamawiającego wpłynęło 8 ofert, które przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć ma sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8833383,14 PLN
| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |