Gmina Józefów dla mieszkańców-tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

Gmina Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382590
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 10:45
Lokalizacja
Józefów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d9181b8-b568-44da-ad20-c098bb3623b2
Identyfikator
9182003870
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382590 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Gmina Józefów dla mieszkańców-tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d9181b8-b568-44da-ad20-c098bb3623b2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Gmina Józefów dla mieszkańców-tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d9181b8-b568-44da-ad20-c098bb3623b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00598511/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Gmina Józefów dla mieszkańców-tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejskiego Funduszu Społecznego +" Działanie 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330776

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.16.2026.RC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 61814 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia Stanisławów 23
Zakres prac obejmuje:
1). Roboty rozbiórkowe – demontaż stolarki drzwiowej, + poszerzenie otworu pod drzwi, demontaż ścianki działowej, demontaż okładziny podłogowej i ściennej, demontaż wanny, umywalki i sedesu.
2). Roboty remontowe
- montaż drzwi do łazienki,
- wykonanie natrysku z poręczami,
- dostosowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej do stanu projektowanego,
- wykonanie posadzki z płytek wraz z izolacją,
- obłożenie ścian płytkami na całej wysokości,
- montaż urządzeń sanitarnych z poręczami,
- przenieść grzejnik i dostosować instalację CO oraz instalację elektryczną,
- dostawa wyposażenia: lustro (60x80), podajnik na papier, podajnik na ręcznik papierowy, dozownik na mydło, kosz na śmieci, szczotka WC. (stal nierdzewna),
- malowanie farbami emulsyjnymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 29130,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia Samsonówka 91
5.4.1 Zakres prac obejmuje –lokalizacja Samsonówka 91:
1). Roboty rozbiórkowe – demontaż stolarki drzwiowej, + poszerzenie otworu pod drzwi, demontaż podłogi z desek.
2). Roboty remontowe
- montaż drzwi do łazienki,
- wykonanie natrysku z poręczami,
- dostosowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej do stanu projektowanego,
- wykonanie posadzki z płytek wraz z izolacją,
- obłożenie ścian płytkami na całej wysokości,
- montaż urządzeń sanitarnych z poręczami,
- przenieść grzejnik i dostosować instalację CO oraz instalację elektryczną
- dostawa wyposażenia: lustro (60x80), podajnik na papier, podajnik na ręcznik papierowy, dozownik na mydło, kosz na śmieci, szczotka WC. (stal nierdzewna)
- malowanie farbami emulsyjnymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 32683,68 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.
Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, zabezpieczenia niewystarczającej kwoty na sfinansowanie zamówienia. Zabezpieczono kwotę 20 000,00 zł dla I części zamówienia, przy najkorzystniejszej ofercie 42 498,00 zł, oraz zabezpieczono kwotę 20 000,00 zł dla II części zamówienia, przy najkorzystniejszej ofercie 43 000,20 zł.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania.
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: ,,Zamawiający unieważnia I i II część postępowania o udzielenia zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42498 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.
Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, zabezpieczenia niewystarczającej kwoty na sfinansowanie zamówienia. Zabezpieczono kwotę 20 000,00 zł dla I części zamówienia, przy najkorzystniejszej ofercie 42 498,00 zł, oraz zabezpieczono kwotę 20 000,00 zł dla II części zamówienia, przy najkorzystniejszej ofercie 43 000,20 zł.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania.
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: ,,Zamawiający unieważnia I i II część postępowania o udzielenia zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43000,20 PLN

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane