„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. 225 w m. Naratów”

GMINA NIECHLÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382620
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382620/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 10:53
Lokalizacja
Niechlów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-058e45f0-da55-4fc3-8e82-bd2e79bd68da
Identyfikator
6931940470
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneOznakowanie drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382620 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. 225 w m. Naratów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIECHLÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 31

1.5.2.) Miejscowość: Niechlów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-215

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@niechlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niechlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://niechlow.ezamawiajacy.pl/pn/niechlow/demand/304790/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. 225 w m. Naratów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-058e45f0-da55-4fc3-8e82-bd2e79bd68da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382620

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041262/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. 225 w m. Naratów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358576

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRIOŚ.271.23.2026.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa zadania: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. 225 w m. Naratów”
2. Łączna długość odcinka wynosi ok. 0,694 km.
3. Projektowane techniczme parametry drogi:
1) Katergoria drogi (droga wewnętrzna),
2) Projektowana klasa techniczna drogi – D (droga dojazdowa),
3) prędkość projektowa Vp=30 km/h,
4) kategoria ruchu KR2,
5) szerokość jezdni – 3,5 - 5,0 m.
6) szerokość zjazdów – 3,5 – 5,5 m.
7) pochylenie poprzeczne jezdni na prostej- jednostronne 2%
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączona dokumentacja techniczna:
1) projekt na zgłoszenie robót budowlanych- załącznik nr 12 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych– załącznik nr 12A do SWZ,
3) przedmiar robót jako dokument pomocniczy– załącznik nr 12B do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1185229,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1211279,50 PLN

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane