Wykonanie prac remontowych w obrębie zasypu bunkra oraz ściany zasypowej pod klapą dla dwóch linii spalania w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382673
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382673/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-07 11:07
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbf4ed26-b8b7-478f-8f4d-f183ef77a65a
Identyfikator
9532559741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie konstrukcji metalowychObróbka metaliRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW KACZOROWSKIKołodziejewo, PL · lot 0
314 880 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382673 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie prac remontowych w obrębie zasypu bunkra oraz ściany zasypowej pod klapą dla dwóch linii spalania w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340378577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ernsta Petersona 22

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-862

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pronatura.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pronatura.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328250

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarowanie odpadami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych w obrębie zasypu bunkra oraz ściany zasypowej pod klapą dla dwóch linii spalania w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbf4ed26-b8b7-478f-8f4d-f183ef77a65a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382673

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296612

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MKUO ProNatura ZP/TP/39/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w obrębie zasypu bunkra oraz ściany zasypowej pod klapą dla
dwóch linii spalania (L1 i L2), zgodnie z OPZ (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262670-8 - Obróbka metali

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314880,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WMK-MISTAL Kaczorowski Mirosław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571272272

7.3.3) Ulica: Pałuczyńska 6

7.3.4) Miejscowość: Kołodziejewo

7.3.5) Kod pocztowy: 88-160

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Firma RAFF Produkcja Handel Usługi Kujawa Rafał - montaż blach Hardox

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314880,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji:
Przeprowadzenie prac remontowych planowane jest na wrzesień bieżącego roku, w trakcie planowanego postoju remontowego. Dokładny termin realizacji zostanie przekazany Wykonawcy z co najmniej czterotygodniowym
wyprzedzeniem. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 6 dni kalendarzowych dla jednej linii od momentu
przekazania frontu robót. Wymagana jest przerwa technologiczna pomiędzy realizacją zamówienia na linii L1 oraz linii L2,
Zamawiający przewiduje przerwę trwającą 6 dni kalendarzowych.
2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi