Inwestycje dotyczące basenów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00382717
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 11:13
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c96d5eaa-0da7-481d-88c6-8e5b86311442
- Identyfikator
- 9542807212
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382717 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące basenów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384110159
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przyjazna 7A
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-467
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 351 20 78
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szkola51.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szkola51.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycje dotyczące basenów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c96d5eaa-0da7-481d-88c6-8e5b86311442
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00298467/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Inwestycje dotyczące basenów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/456/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu hali basenowej oraz podbasenia w Szkole Podstawowej nr 51 w Katowicach (wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 13 w Katowicach). Zakres inwestycji obejmuje w szczególności modernizację systemów wentylacyjnych wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi, instalacyjnymi, elektrycznymi oraz pracami towarzyszącymi.
Pełny zakres zamówienia obejmuje następujące roboty:
1) Roboty budowlane:
• roboty rozbiórkowe,
• demontaż istniejącej instalacji wentylacji wraz z jej utylizacją,
• wykonanie kanałów instalacyjnych,
• roboty hydroizolacyjne oraz okładzeniowe posadzek i ścian – kanał wentylacyjny,
• wykonanie otworu transportowego dla centrali wentylacyjnej,
• remont zbiornika wyrównawczego o pojemności 12 m³,
• wykonanie sufitu napinanego hali basenowej.
2) Roboty instalacyjne:
• instalacja nawiewna N1 (hala basenowa),
• instalacja nawiewna N2 (pomieszczenie chemiczne podbasenie),
• instalacja wywiewna W1 (hala podbasenowa),
• instalacja wywiewna W2 (pomieszczenie chlorowni),
• instalacja wywiewna W3 (pomieszczenie magazynu podchloru),
• instalacja wywiewna W4 (pomieszczenie magazynu środków chemicznych),
• instalacja ciepła technologicznego,
• roboty budowlane i towarzyszące, w tym:
o uszczelnienie przejść kanałów wentylacyjnych przez posadzkę plaży basenowej (kratki wentylacyjne montowane w posadzce) wraz z odtworzeniem okładziny z płytek,
o uszczelnienie przejść instalacji wentylacji przez konstrukcję dachu,
o zabezpieczenie przeciwpożarowe w klasie EI60 przejść kanałów przez przegrody budowlane (istniejące oraz projektowane) wydzielające strefy pożarowe, w tym uszczelnienie samych kanałów.
3) Roboty elektryczne:
• demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
• montaż i podłączenie rozdzielnic elektrycznych,
• ułożenie kabli i przewodów wraz z systemem ich układania i prowadzenia (instalacja 230/400V).
4) Rusztowania i prace pomocnicze:
• wykonanie platformy umożliwiającej montaż rusztowania na wysokości plaży basenowej bez konieczności stosowania dodatkowych podparć w miejscu zabudowanej niecki basenowej,
• montaż i eksploatacja przestrzennych rusztowań ramowych warszawskich o wysokości do 8 m,
• wywiezienie gruzu, demontowanych elementów oraz odpadów budowlanych wraz z ich prawidłową utylizacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45431100-8 - Kładzenie terakoty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1198900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1372680 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1198900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Janex M. G. Janecki Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342828550
7.3.3) Ulica: Bocheńskiego 69
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-847
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1198900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-12| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |