Remont budynku świetlicy osiedlowej położonej w Złotnikach, w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury kultury poprzez remont świetlicy w Złotnikach, gmina Suchy Las”.

Gmina Suchy Las

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382733
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 11:17
Lokalizacja
Suchy Las, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-929c64d2-b528-4f06-899c-7c119ae2db0f
Identyfikator
7773145371
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382733 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku świetlicy osiedlowej położonej w Złotnikach, w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury kultury poprzez remont świetlicy w Złotnikach, gmina Suchy Las”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-929c64d2-b528-4f06-899c-7c119ae2db0f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku świetlicy osiedlowej położonej w Złotnikach, w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury kultury poprzez remont świetlicy w Złotnikach, gmina Suchy Las”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-929c64d2-b528-4f06-899c-7c119ae2db0f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043061/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont budynku świetlicy osiedlowej położonej w Złotnikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane będzie w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 8: Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność, Działanie 8.1 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju, o numerze o FEWP.08.01-IZ.00-0069/25.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302319

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont budynku świetlicy osiedlowej położonej w Złotnikach, w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury kultury poprzez remont świetlicy w Złotnikach, gmina Suchy Las”.
2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont budynku świetlicy osiedlowej położonej przy ul. Żukowa 14, Złotniki, gmina Suchy Las, działka o nr ewid. 119 Złotniki. Przedmiot zamówienia i zakres robót zawarto w SWZ wraz z załącznikami, w tym opisie przedmiotu zamówienia (zbiorczo-załącznik nr 3 do SWZ) i umowie (załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie: Wykonawca, pomimo wezwania Zamawiającego, nie wyraził w wyznaczonym terminie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, w związku z czym oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Tym samym Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP dokonuje UNIEWAŻNIENIA postępowania.
2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane