Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Huwnikach

Gmina Fredropol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382867
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 11:42
Lokalizacja
Fredropol, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bceaa76-cccf-4a56-940b-795dbc462596
Identyfikator
7952307413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoSłoneczne moduły fotoelektryczneMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetleniePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobne

Wykonawcy

1 przyznane

F.H.U. "FLISEK"S.C. ROMAN FLIS,WALDEMAR FLIS, MATEUSZ FLISLeżajsk, PL · lot 0
1 895 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382867 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Huwnikach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fredropol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fredropol 15

1.5.2.) Miejscowość: Fredropol

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-734

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 671 98 18

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@fredropol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fredropol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/fredropol

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Huwnikach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bceaa76-cccf-4a56-940b-795dbc462596

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027407/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Huwnikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie objęte jest wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego nr KPOD.03.05-IW.04-0275/24 w ramach Inwestycji: B.1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KI.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych oraz wykonanie prac budowlanych dla kompleksowej termomodernizacji budynków użyteczności publicznej dla zamówienia pn.: „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Huwnikach” w formule zaprojektuj i wybuduj w sposób zgodny zasadami DNSH należy przez to rozumieć zasadę „nie czyń poważnych szkód” (Do No Significant Harm) w rozumieniu art. 17 rozporządzenia w sprawie taksonomii, przyjętych na podstawie tego rozporządzenia aktów delegowanych oraz wytycznych Komisji Europejskiej co do zastosowania zasady “nieczynienia znaczącej szkody” w odniesieniu do rozporządzenia 2021/241.
4.2 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadą "nie czyń poważnych szkód" (DNSH).
W szczególności Wykonawca zobowiązany jest do:
prowadzenia selektywnej gospodarki odpadami;
przekazania odpadów podmiotom uprawnionym;
przedłożenia kart przekazania odpadów;
stosowania materiałów spełniających obowiązujące normy środowiskowe;
przekazania dokumentacji umożliwiającej przeprowadzenie audytu ex post.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1895000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2454677,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1895000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. FLISEK s.c. Roman Flis, Waldemar Flis, Mateusz Flis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161436592

7.3.3) Ulica: ul. Nad Stojadłem 3

7.3.4) Miejscowość: Leżajsk

7.3.5) Kod pocztowy: 37-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1895000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30
2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane