Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382918
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 11:53
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67601295-c0e9-4395-8ea8-e424d1e5bb9c
Identyfikator
8762403226
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW MĄCZYŃSKIŚwierkocin, PL · lot 0
884 228,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382918 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340534333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Waryńskiego 34A

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.grudziadz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdm-grudziadz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331004

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67601295-c0e9-4395-8ea8-e424d1e5bb9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038445/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301659

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDM.ZP.261.2.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres zadania wchodzi wykonanie nawierzchni pieszo-jezdni, chodnika oraz miejsc postojowych. Zadanie obejmuje również wykonanie kanalizacji deszczowej oraz rozbiórkę istniejącego budynku handlowego typu blaszak.
Przedsięwzięcie obejmuje m.in.:
- rozbiórkę istniejącej konstrukcji nawierzchni pieszo-jezdni oraz nawierzchni przepustu drogowego,
- wykonanie koryta pod projektowaną konstrukcję pieszo-jezdni, chodnika oraz miejsc postojowych,
- wykonanie nowej nawierzchni pieszo-jezdni, chodnika, miejsc postojowych oraz nawierzchni przepustu drogowego,
- wykonanie dowiązania istniejącej ścieżki rowerowej (po lewej stronie przepustu od ul. Moniuszki)
- oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego,
- budowę sieci kanalizacji deszczowej,
- wykonanie wykopów pod projektowaną linię kablową oświetlenia drogowego,
- zasypanie i zagęszczenie wykopów wykonanych pod projektowaną linię kablową oświetlenia drogowego,
- regulacja wraz z zabezpieczeniem istniejącej infrastruktury technicznej,
- usunięcia kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną zgodnie z uzgodnieniami wydanymi przez gestorów sieci,
- inne prace niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia, które wynikły
z dodatkowych oględzin poprzedzających prace projektowe oraz z warunków technicznych gestorów sieci występujących w tym rejonie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – OPZ.
W przypadku wskazania w dokumentach zamówienia konkretnej normy, oceny technicznej, specyfikacji technicznej albo systemu referencji technicznych przez odniesienie to rozumie się także normę/specyfikację/ocenę/system aktualną na dzień składania ofert albo normę zastępującą wskazaną normę, jak również rozwiązanie równoważne, pod warunkiem, że zapewnia ono spełnienie wymagań Zamawiającego w stopniu nie mniejszym niż norma wskazana w dokumentach zamówienia. W razie rozbieżności pomiędzy normą wskazaną a normą późniejszą lub zastępującą, pierwszeństwo ma norma zapewniająca wyższy poziom zgodności, chyba że przepisy prawa, dokumenty oceny zgodności wymagają zastosowania konkretnej normy lub konkretnej wersji normy. Powyższe nie może prowadzić do naruszenia obowiązujących przepisów prawa, decyzji administracyjnych, uzgodnień, dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 884228,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1901771,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 884228,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DWK Mirosław Mączyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 871670855

7.3.3) Ulica: Kokosowa 27

7.3.4) Miejscowość: Świerkocin

7.3.5) Kod pocztowy: 86-302

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 884228,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-01-07

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane