Rewitalizacja Zielonej Przestrzeni w Samborowicach.

GMINA PIETROWICE WIELKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383092
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 12:32
Lokalizacja
Pietrowice Wielkie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac7f5eef-b6d7-4abf-a459-ea03e54b6098
Identyfikator
6391006339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychInstalowanie mebli ulicznych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD ZIELENI I MAŁEJ ARCHITEKTURY STRZEDUŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPawłów, PL · lot 0
275 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383092 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Zielonej Przestrzeni w Samborowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIETROWICE WIELKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Pietrowice Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-480

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 324198075

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pietrowicewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pietrowicewielkie.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pietrowicewielkie.ezamawiajacy.pl/pn/pietrowicewielkie/demand/299071/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja Zielonej Przestrzeni w Samborowicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac7f5eef-b6d7-4abf-a459-ea03e54b6098

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047999/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rewitalizacja Zielonej Przestrzeni w Samborowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297557/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OP.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 228966,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rewitalizacja Zielonej Przestrzeni w Samborowicach.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zielona Przestrzeń Samborowice”, polegającego na rewitalizacji i zagospodarowaniu terenu leśno-parkowego zlokalizowanego na działkach nr 35 i 36 w miejscowości Samborowice.

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
• wykonanie prac przygotowawczych i porządkowych, w tym uporządkowanie terenu, pielęgnację drzewostanu oraz usunięcie samosiewów,
• budowę i modernizację ciągów pieszych o nawierzchni przepuszczalnej wraz z obrzeżami oraz elementami terenowymi (schody, umocnienia),
• wykonanie elementów zagospodarowania terenu, w tym tzw. „suchego potoku” o funkcji retencyjnej i krajobrazowej,
• wykonanie rabat oraz nasadzeń roślin ozdobnych, w tym gatunków przyjaznych zapylaczom,
• dostawę i montaż elementów małej architektury, w szczególności ławek, ławostołów, leżanek oraz koszy na odpady,
• wykonanie i montaż urządzeń rekreacyjnych, w tym zjeżdżalni skarpowej oraz elementów integracyjnych (np. tipi),
• wykonanie i montaż elementów edukacyjnych i informacyjnych, w tym tablic edukacyjnych, tablic widokowych oraz instalacji edukacyjnych,
• wykonanie punktów widokowych oraz zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ZIELENI I MAŁEJ ARCHITEKTURY STRZEDUŁA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 639 203 10 84

7.3.3) Ulica: ul. Stawowa 5

7.3.4) Miejscowość: Pawłów

7.3.5) Kod pocztowy: 47-480

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane