Osiedlowy placu zabaw w nowym centrum Tczewa ul. Tczewskich Saperów - Budżet Obywatelski

Gmina Miejska Tczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383212
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 12:59
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07451c95-5a83-4ff5-b9d4-baf216fa3a12
Identyfikator
5930005678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie miejsc pobytu czasowegoWyposażenie placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

Wykonawcy

1 przyznane

INFINITY PLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCeradz Dolny, PL · lot 0
239 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383212 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Osiedlowy placu zabaw w nowym centrum Tczewa ul. Tczewskich Saperów - Budżet Obywatelski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Tczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Osiedlowy placu zabaw w nowym centrum Tczewa ul. Tczewskich Saperów - Budżet Obywatelski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07451c95-5a83-4ff5-b9d4-baf216fa3a12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033527/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Osiedlowy plac zabaw w nowym centrum Tczewa ul. Tczewskich Saperów - Budżet Obywatelski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282979

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie Osiedlowego placu zabaw w nowym centrum Tczewa ul. Tczewskich Saperów - Budżet Obywatelski – formuła zaprojektuj i wybuduj.

Zamówienie obejmuje kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego obejmującego:
1) Fazę Projektową: sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej (projekt zagospodarowania terenu, projekty wykonawcze) oraz uzyskanie niezbędnych zgód administracyjnych;
2) Fazę Realizacyjną: wykonanie robót budowlanych, dostawę i montaż wyposażenia oraz zagospodarowanie terenu.

Inwestycja ma na celu rewitalizację terenu przy ul. Tczewskich Saperów poprzez stworzenie bezpiecznej, nowoczesnej i estetycznej strefy rekreacji dla dzieci i młodzieży.

2. Szczegółowy zakres prac projektowych oraz robót budowlano-montażowych opisany został w załączonym Programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45212413-4 - Roboty budowlane w zakresie miejsc pobytu czasowego

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infinity Play Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831900448

7.3.3) Ulica: Wiosenna 6/1

7.3.4) Miejscowość: Ceradz Dolny

7.3.5) Kod pocztowy: 64-553

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane