Remont okien w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383327
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 13:20
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f69fbd3-11d5-4390-963f-ddcd44975274
Identyfikator
9542807212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie okienInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

OKNA PWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
143 913,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383327 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont okien w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384110159

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przyjazna 7A

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-467

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 351 20 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szkola51.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szkola51.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont okien w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 13 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f69fbd3-11d5-4390-963f-ddcd44975274

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00298467/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont okien

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/475/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana dolnych okien witrynowych w dużej oraz małej sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 51 w Katowicach.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
1. Demontaż wyeksploatowanej stolarki aluminiowej (dolnych okien witrynowych w obu salach gimnastycznych).
2. Dostawę i montaż nowej stolarki aluminiowej, w tym:
o Okien aluminiowych uchylnych – wyposażonych w systemowe dźwignie (mechanizmy manualne/cięgnowe) umożliwiające otwieranie i zamykanie okien z poziomu posadzki;
o Okien aluminiowych stałych – szklonych w ramie (nieotwieranych).
3. Zapewnienie niezbędnego sprzętu – w tym montaż, eksploatację i demontaż rusztowań (np. rusztowań systemowych/warszawskich) niezbędnych do bezpiecznego wykonania prac na wysokości.
4. Gospodarkę odpadami – załadunek, wywóz oraz utylizację (poddanie odzyskowi) zdemontowanej stolarki okiennej oraz innych odpadów powstałych w trakcie robót, zgodnie z przepisami ustawy o odpadach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421132-8 - Instalowanie okien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143913,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143913,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OKNA PWP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6292468841

7.3.3) Ulica: ul. Łączna 39

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dostawa i montaż stolarki - ZPUH DACH-BUD Waldemar Szymański

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143913,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-02
2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane