Przebudowa i remont dróg w msc. Oblęgorek, Promnik i Oblęgór, Gmina Strawczyn

GMINA STRAWCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383497
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 13:50
Lokalizacja
Strawczyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1c5d20a-25e1-4220-b647-0c37fc8863de
Identyfikator
9591486127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

3 przyznane

ALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOblęgorek, PL · lot 0
209 373,31 PLN
Zakładem Robót Drogowych DUKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowiny, PL · lot 1
112 087,69 PLN
ALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOblęgorek, PL · lot 2
156 464,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383497 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg w msc. Oblęgorek, Promnik i Oblęgór, Gmina Strawczyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48413038002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strawczyn

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont dróg w msc. Oblęgorek, Promnik i Oblęgór, Gmina Strawczyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1c5d20a-25e1-4220-b647-0c37fc8863de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043562/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej ul. Skałka w msc. Oblęgór

1.1.10 Remont drogi gminnej ul. Krajobrazowej na działce nr 647 (nr 648 - skrzyżowanie) w msc. Oblęgorek

1.1.11 Przebudowa drogi wewnętrznej obok Przedszkola Publicznego w msc. Promnik, Gmina Strawczyn.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323388

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIRP.ZP.271.1.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 525001,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Remont odcinka drogi gminnej ul. Krajobrazowej w msc. Oblęgorek

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej ul. Krajobrazowej na działce nr 647 (nr 648 - skrzyżowanie) w msc. Oblęgorek na długości 317 mb. Zadaniem planowanej inwestycji komunikacyjnej jest poprawienie bezpieczeństwa ruchu kołowego poprzez wykonanie nowej nawierzchni jezdni i konserwacji poboczy. Funkcją obiektu jest obsługa komunikacyjna oraz poprawienie bezpieczeństwa, poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej.

Założenia remontowanej drogi :
Długość odcinka 317 m ,
Kategoria ruchu – KR1,
Prędkość projektowa Vp – 30 km,
Liczba jezdni – 1,
Liczba pasów ruchu - 1,
Szerokość jezdni – 3,00 m.
Pobocze tłuczniowe - 0,50 m.

Konstrukcja remontu nawierzchni jezdni na odcinkach drogi od km 0+000,00 do km 0+317,00 + 5m (skrzyżowanie):
- Wykonanie podbudowy z mieszanki MCE metodą głębokiego recyklingu na zimno, grubość warstwy po zagęszczeniu 25 cm o szerokości 3,10 m
- Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wyrównawcza wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 3 cm o szerokości 3,10 m
- Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca, wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,10 m.
- Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,00 m.
Wykonanie umocnienia poboczy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie 0-31,5 mm o grubości 8 cm i szerokości 50 cm.

Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas robót.


Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ.
1) Przedmiot zamówienia określa dokumentacja techniczna, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji technicznej również podlegają wycenie.
2) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.
4) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”.
5) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych.
6) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
7) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy.
8) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów.
9) Zaleca się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 237855,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Przebudowa drogi wewnętrznej obok Przedszkola Publicznego w msc. Promnik, Gmina Strawczyn.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 318 wraz z włączeniami do drogowych działek przyległych w msc. Promnik. Zadaniem planowanej inwestycji komunikacyjnej jest poprawienie bezpieczeństwa ruchu kołowego poprzez wykonanie nowej nawierzchni jezdni i wykonanie poboczy. Funkcją obiektu jest obsługa komunikacyjna oraz poprawienie bezpieczeństwa, poprzez wykonanie nowej podbudowy i nawierzchni bitumicznej. Przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Promnik na zadanym odcinku wynika z konieczności poprawy warunków technicznych i ruchowych oraz stanu technicznego drogi. Wszystkie roboty będą prowadzone w obrębie istniejącego pasa drogowego.
Założenia przebudowywanej drogi :
Kategoria ruchu – KR1,
Prędkość projektowa Vp – 30 km,
Liczba jezdni – 1,
Liczba pasów ruchu - 1,
Szerokość jezdni – od 4,50 m do 7,50 m
Pobocze tłuczniowe - 0,50 m

Konstrukcja przebudowy nawierzchni jezdni na odcinkach drogi:
- Podbudowa z mieszanki związanej cementem o gr. 20 cm
- Podbudowa z kruszywa stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o gr. 22 cm
- Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego, grub. 4 cm
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grub. 4 cm

Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas robót.


Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ.
1) Przedmiot zamówienia określa dokumentacja techniczna, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji technicznej również podlegają wycenie.
2) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.
4) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”.
5) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych.
6) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
7) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy.
8) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów.
9) Zaleca się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 128933,36 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3. Remont drogi wewnętrznej na działce nr 641/2, 587/2 w msc. Oblęgór

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi wewnętrznej na działce nr 641/2, 587/2 w msc. Oblęgór od km 0+000,00 do km 0+205,00. Zadaniem planowanej inwestycji komunikacyjnej jest poprawienie bezpieczeństwa ruchu kołowego poprzez wykonanie nowej nawierzchni jezdni i remontu poboczy. Istniejąca nawierzchnia wykonana jest jako zdegradowana nawierzchnia bitumiczna o szerokości 3,90 m. Funkcją obiektu jest obsługa komunikacyjna oraz poprawienie bezpieczeństwa, poprzez odnowę nawierzchni bitumicznej. Remont drogi gminnej w msc. Oblęgór na zadanym odcinku wynika z konieczności poprawy warunków technicznych i ruchowych oraz stanu technicznego drogi.

Założenia remontowanej drogi :
Długość odcinka 205 m,
Kategoria ruchu – KR1,
Prędkość projektowa Vp – 30 km,
Liczba jezdni – 1,
Liczba pasów ruchu - 1,
Szerokość jezdni – 3,90 m
Pobocze tłuczniowe - 0,50 m

Konstrukcja przebudowy nawierzchni jezdni na odcinkach drogi od km 0+000,00 do km 0+205,00:
- Wykonanie podbudowy z mieszanki mineralno – cementowo – emulsyjnej (MCE), metodą recyklingu na zimno, grubość warstwy po zagęszczeniu 21 cm.
- Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca, wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,90 m.
- Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,90 m.

Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas robót.


Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami.


Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ.
1) Przedmiot zamówienia określa dokumentacja techniczna, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji technicznej również podlegają wycenie.
2) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.
4) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”.
5) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych.
6) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
7) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy.
8) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów.
9) Zaleca się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 158212,30 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209373,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246962,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209373,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592037176

7.3.3) Ulica: ul. H. Sienkiewicza 40

7.3.4) Miejscowość: Oblęgorek

7.3.5) Kod pocztowy: 26-067

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie podbudowy MCE

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209373,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112087,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137865,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112087,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9591982659

7.3.3) Ulica: ul. Zakładowa 17

7.3.4) Miejscowość: Nowiny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie części robót drogowych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112087,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156464,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197993,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156464,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9592037176

7.3.3) Ulica: ul. H. Sienkiewicza 40

7.3.4) Miejscowość: Oblęgorek

7.3.5) Kod pocztowy: 26-067

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie podbudowy MCE

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156464,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane