UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH I POŻAROWYCH NADLEŚNICTWA PARCZEW W 2026 r. (2)
NADLEŚNICTWO PARCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00383571
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-07 14:07
- Lokalizacja
- Sosnowica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1da9e2b3-2460-4ee6-a281-d5c277710734
- Identyfikator
- 5650002377
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383571 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH I POŻAROWYCH NADLEŚNICTWA PARCZEW W 2026 r. (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PARCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016935
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kasztanowa 29
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowica
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-230
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: parczew@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://parczew.lublin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1da9e2b3-2460-4ee6-a281-d5c2777107341.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH I POŻAROWYCH NADLEŚNICTWA PARCZEW W 2026 r. (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1da9e2b3-2460-4ee6-a281-d5c277710734
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00155244/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Utrzymanie dróg leśnych i pożarowych Nadleśnictwa Parczew w 2026r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286366
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac zakresu utrzymania dróg obejmujące n/w drogi Nadleśnictwa Parczew:
Droga leśna nr. 220/399 Leśnictwo Gościniec 1825 m., jedn. ew. Dębowa Kłoda, obręb ew. Makoszka dz. ew. 199; 325; 224; 230;
Droga leśna nr. 220/1310 Leśnictwo Gościniec, Białka 3014 m., jedn. ew. Dębowa Kłoda, obręb ew. Makoszka dz. ew. 234; 233; 236; 306; 301; 295;
Droga leśna nr. 220/1309 Leśnictwo Białka 2847 m., jedn. ew. Dębowa Kłoda, obręb ew. Makoszka dz. ew. 295; 296; 297; 298; 291;
Droga leśna nr. 220/1539 Leśnictwo Białka 568 m., jedn. ew. Dębowa Kłoda, obręb ew. Makoszka dz. ew. 289; 281;
Droga leśna nr. 05-16-0002 Leśnictwo Turno 3068 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Pieszowola dz. ew. 1765; 1769; 1774; 1775; 1712; 1714; 1780; 1781;
Droga leśna nr. 05-16-0003 Leśnictwo Turno 274 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Pieszowola dz. ew. 1742;
Droga leśna nr. 05-16-0005 Leśnictwo Turno 1901 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Pieszowola dz. ew. 1765; 1764; 1766; 1767; 1771; 1772;
Droga leśna nr. 05-16-0105 Leśnictwo Turno 2163 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Pieszowola dz. ew. 1766; 1772; 1773; 1774; 1669; 1770;
Droga leśna nr. 05-16-0116 Leśnictwo Borek 1158 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Sosnowica, dz. ew. 899; 902; 906;
Droga leśna nr. 05-16-0118 Leśnictwo Borek 1422 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Sosnowica, dz. ew. 908; 909;
Droga leśna nr. 05-16-0120 Leśnictwo Borek 700 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Górki, dz. ew. 360; 369;
Droga leśna nr. 05-16-0245 Leśnictwo Borek 356 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Górki, dz. ew. 358; 357;
Droga leśna nr. 05-16-0257 Leśnictwo Borek 400 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Górki, dz. ew. 373;
Droga leśna nr. 05-16-0101 Leśnictwo Hola 466 m., jedn. ew. Stary Brus, obręb ew. Hola, dz. ew. 529/1;
Droga leśna nr. 05-16-0236 Leśnictwo Sosnowica 78 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Bohutyn, dz. ew. 258;
Droga leśna nr. 05-16-0237 Sosnowica 500 m., jedn. ew. Sosnowica, obręb ew. Bohutyn, dz. ew. 257;
Droga leśna nr. 05-16-0159 Leśnictwo Brzeziczno 1803 m., jedn. ew. Uścimów, obręb ew. Krasne, dz. ew. 1193/1; 1193/2; 1192/3; 1192/2; 1192/1; 1019/2;
2. Zamawiający informuje, że dokumentacja projektowa stanowi załącznik do SWZ i obejmuje realizację całego zadania.
3. Zakres prac obejmuje:
-wykonanie robót ziemnych,
-uzupełnienie ubytków w nawierzchni,
-profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264868,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 464356,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264868,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SMOLKOP Leszek Smolak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430517960
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264868,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |