Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny

Gmina Lututów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383696
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 14:31
Lokalizacja
Lututów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-791d22a8-0aec-4a90-8a1f-e0bd0217b21f
Identyfikator
9970132793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL WRZECIONIARZKlonowa, PL · lot 0
400 371,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383696 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lututów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klonowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Lututów

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-360

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438714052

1.5.8.) Numer faksu: 436767026

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lututowgmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lututowgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-791d22a8-0aec-4a90-8a1f-e0bd0217b21f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-791d22a8-0aec-4a90-8a1f-e0bd0217b21f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00086556/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315167

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPB.7013.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Chojny, gmina Lututów, powiat wieruszowski, zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych 525, 42/3- obręb 0002 Chojny o nawierzchni z mieszanki mineralno- asfaltowej o szerokości 4,0 m z poszerzeniem do 5,0 m na początku drogi w miejscu włączenia do drogi powiatowej 4535E na długości 20 mb. Początek robót przyjęto na krawędzi jezdni drogi powiatowej 4535E na końcu istniejącej nawierzchni bitumicznej i założono kilometraż 0+000, a koniec w km+567

Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego:
1) Wykonanie robót przygotowawczych (oznakowanie placu budowy) oraz pomiarowych (wytyczenie drogi oraz granic pasa drogowego),
2) Wykonanie robót ziemnych na połączeniu z jezdnią drogi powiatowej oraz odkopanie kabla telefonicznego i montaż rur osłonowych, zasypanie i zagęszczenie wykopu;
3) Profilowanie i zagęszczenie podłoża z istniejącej podbudowy,
4) Wykonanie remontu przepustu: rozkopanie grobli nasypu, wykonanie izolacji styków rur, montaż głowic prefabrykowanych na wylocie i wlocie przepustu;
5) Odmulenie rowu przydrożnego po lewej stronie na odcinku 0+315 do 0+410 wraz z profilowaniem skarp i dna rowu;
6) Wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na szerokości 4,0-5,0 m:
- warstwa dolna z mieszanki 0/63 gr. 20 cm,
- warstwa górna z mieszanki 0/31,5 gr. 5 cm;
7) Wykonanie nawierzchni z MMA AC 11S gr. 5 cm;
8) Wykonanie nasypu na szerokości poboczy wykorzystując grunt z wykopu i dowożony wraz z zagęszczeniem;
9) Ułożenie warstwy kruszywa na poboczach i wjazdach do poziomu krawędzi jezdni z mieszanki 0/31,5 gr. 15 cm;
10) Ustawienie oznakowania pionowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400371,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527617,6 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400371,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ARES" Karol Wrzecioniarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100307652

7.3.3) Ulica: Grabska

7.3.4) Miejscowość: Klonowa

7.3.5) Kod pocztowy: 98-273

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400371,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane