Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno

GMINA DESZCZNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-07 18:16
Lokalizacja
Deszczno, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cccebe5-a5bd-4c63-9cd7-04e3dcadf2bb
Identyfikator
5992774930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzachMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
517 519,07 PLN
STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 1
384 757,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383974 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DESZCZNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubuska 90

1.5.2.) Miejscowość: Deszczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-446

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mariusz.florczak@deszczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deszczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cccebe5-a5bd-4c63-9cd7-04e3dcadf2bb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cccebe5-a5bd-4c63-9cd7-04e3dcadf2bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025245/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318131

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno, Zamówienie częściowe nr 1: Kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Deszcznie.
Obiekt zaprojektowano jako mur z prefabrykowanymi niszami ustawionymi w czterech poziomach, z podestami na poziomie terenu na składanie kwiatów i zniczy. We wnętrzu każdej z nisz przewidziano możliwość pomieszczenia czterech urn. Nisze mają kształt sześcianów zamykanych granitowymi płytami mocowanymi do lica zewnętrznego nisz.
Charakterystyczne parametry obiektu ( dla każdej ściany):
- powierzchnia zabudowy jednej ściany – 16,30 m2 / powierzchnia zabudowy łącznie –32,60 m2
- wysokość – 3,01 m
- szerokość – 1,18 m
- długość - 11,89 m
Ilość nisz na urny w obu ścianach - 64

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 386512,58 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa kolumbariów na cmentarzach w gminie Deszczno, Zamówienie częściowe nr 2: Kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Ulimiu.
Obiekt zaprojektowano jako mur z prefabrykowanymi niszami ustawionymi w czterech poziomach, z podestami na poziomie terenu na składanie kwiatów i zniczy. We wnętrzu każdej z nisz przewidziano możliwość pomieszczenia czterech urn. Nisze mają kształt sześcianów zamykanych granitowymi płytami mocowanymi do lica zewnętrznego nisz.
Charakterystyczne parametry obiektu:
- powierzchnia zabudowy obiektu – 16,30 m2
- wysokość – 3,01 m
- szerokość – 1,18 m
- długość- 11,89 m
Ilość nisz na urny - 48

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 289032,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517519,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781353,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 517519,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321096230

7.3.3) Ulica: Królewiecka, 45

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 517519,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384757,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 743620,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384757,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321096230

7.3.3) Ulica: Królewiecka, 45

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384757,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane