Modernizacja sali gimnastycznej oraz korytarza w SP nr 166 im. Akademii Pana Kleksa

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 166

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00384021
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00384021/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-08 09:45
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-103590c0-73e4-4654-bb55-6ead1273b1e2
Identyfikator
7261271138
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskie i muroweRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneTynkowanieRoboty malarskieInstalowanie stolarki niemetalowejInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ PODOLAKŁABOWA, PL · lot 0
234 937 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384021 z dnia 2026-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej oraz korytarza w SP nr 166 im. Akademii Pana Kleksa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 166

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000215479

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SZAMOTULSKA 1/7

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-037

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@sp166.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp166.szkoly.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-103590c0-73e4-4654-bb55-6ead1273b1e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej oraz korytarza w SP nr 166 im. Akademii Pana Kleksa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-103590c0-73e4-4654-bb55-6ead1273b1e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384021

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302389

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji sali gimnastycznej oraz korytarza w Szkole Podstawowej nr 166 im. Akademii Pana Kleksa w Łodzi w podziale na:
1.1. Zakres podstawowy zamierzenia inwestycyjnego:
1.1.1. wymianę wraz z obróbką 8 sztuk okien na korytarzu na pierwszym piętrze południowego skrzydła szkoły
1.1.2. wymianę ślusarki okiennej wschodniej elewacji sali gimnastycznej wraz z przemurowaniem skrajnych otworów okiennych
1.1.3. otynkowanie oraz pomalowanie fragmentów przemurowywanych otworów okiennych, od strony wewnętrznej
1.1.4. termomodernizację wschodniej ściany sali gimnastycznej wraz z montażem nowych parapetów
1.2. Zakres opcjonalny zamierzenia inwestycyjnego- dostawę 2 kaloryferów o wym. 180x90cm (identyczne jak zamontowane w sali)
Uwaga! W dokumentacji projektowej, w ramach zakresu opcyjnego, przewidziano również wymianę 8 okien na półpiętrach klatek schodowych w południowej elewacji szkoły (montowanych jako 4 zestawy podwójne). Zamawiający rezygnuje jednak z tego zakresu – nie stanowi on przedmiotu niniejszego zamówienia.
1.3. Szczegółowy zakres prac określony jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234937 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234937 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234937 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana Tomasz Podolak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342894352

7.3.3) Ulica: Roztoka Wielka 43

7.3.4) Miejscowość: Roztoka Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 33-336

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234937 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane