po terminietermin 2026-08-25 10:00
NZP.271.126.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 552235-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-08-10
- Termin
- 2026-08-25 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 152/2026
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Wysłano
- 2026-08-07
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Dokumenty
To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.
Otwórz u źródła