Przebudowa budynku OSP Nakło na cele społeczne

GMINA LELÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00454440
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00454440/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-12 13:20
Lokalizacja
Lelów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da9e38e1-232c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
9492172992
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiPokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR KOŁODZIEJCZYKŻelisławice, PL · lot 0
1 987 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454440 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku OSP Nakło na cele społeczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczekocińska 18

1.5.2.) Miejscowość: Lelów

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-235

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343550121

1.5.8.) Numer faksu: 343550049

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.kepska@lelow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lelow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwlelow.e-zp.finn.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku OSP Nakło na cele społeczne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da9e38e1-232c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454440

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064397/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku OSP Nakło na cele społeczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIR.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1744743,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa budynku remizy OSP Nakło na cele społeczne obejmuje roboty ogólno-budowlane, elektryczne oraz sanitarne wewnątrz budynku oraz elementy docieplenia dachu i ścian na tzw. „przybudówce” parterowej.
Planowane prace mają na celu przebudowę istniejącego budynku remizy OSP w celu powiększenia jego powierzchni użytkowej i zmiany układu funkcjonalnego na bardziej przydatny dla użytkowników Zostanie przebudowana klatka schodowa z dostosowaniem do obecnych przepisów budowlanych, zostanie zamontowana winda (podnośnik windowy) dla niepełnosprawnych, zostanie wygospodarowany aneks kuchenny, aby Koło Gospodyń mogło przygotowywać regionalne potrawy. Budynek zostanie dostosowany dla osób niepełnosprawnych (likwidacja barier architektonicznych itp.) zostaną docieplone ściany i dach, konstrukcja budynku zostanie przebudowana zgodnie z zaleceniami z ekspertyzy, zostanie także dostosowana instalacja elektryczna i sanitarna zgodnie z obowiązującymi normami.
Istniejący budynek jest dwupiętrowy (parter, piętro), niepodpiwniczony. Bryła budynku składa
się z dwóch części, każda rozplanowana na rzucie prostokąt: dwukondygnacyjna bryła główna o wymiarach ok. 30,70m x 11,43m kryta dachem dwuspadowym symetrycznym, o kalenicy głównej równoległej do boku budynku; oraz parterowej części od strony zachodniej, krytej dachem płaskim. Od strony północno-zachodniej do obiektu przylega podest sceniczny kryty dachem wielospadowym.

UWAGA!
Zamawiający wyłącza z postępowania elementy docieplenia budynku (zostawia tylko w zakresie docieplenia dachu i ścian na tzw. „przybudówce”), instalacji fotowoltaicznej oraz zagospodarowania terenu. Zakres zagospodarowania terenu należy przewidzieć jako odtworzenie do stanu pierwotnego.
Zakres prac obejmuje również wykonanie i montaż tablicy pamiątkowej „Polski Lad” zgodnej z wytycznymi programu i uzgodnionej z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1987600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2791393,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1987600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REM-BUD Piotr Kołodziejczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491731886

7.3.3) Ulica: Żelisławice 69

7.3.4) Miejscowość: Żelisławice

7.3.5) Kod pocztowy: 29-145

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1987600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane