1.Sukcesywna dostawa i wyładunek 90 000 litrów oleju opałowego do budynku Kotłowni Olejowej w MOSiR w Olecku ul. Park1. 2.Sprzedaż 1 500 litrów oleju napędowego i 1 500 litrów etyliny 95.
GMINA OLECKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00004476
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-01-29 14:21
- Lokalizacja
- Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8471586073
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Wykonawcy
1 przyznane
Auto-Myjnia Hurtowa i Detaliczna Sprzedaż Paliw Płynnych i Gazowych Adam KozłowskiOlecko, PL
10 658,53 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.