Budowa ogrodzenia zatrzymującego migracje zwierząt w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się APŚ na terenie woj. dolnośląskiego w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Ruszów”

NADLEŚNICTWO RUSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00007285
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00007285/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-02-13 22:09
Lokalizacja
Ruszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9275c2dd-6877-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6150025298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OgrodzeniaOgrodzenia ochronne

Wykonawcy

1 przyznane

MARTA UCINEKŻagań, PL · lot 0
458 113,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00007285 z dnia 2021-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia zatrzymującego migracje zwierząt w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się APŚ na terenie woj. dolnośląskiego w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Ruszów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO RUSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931024066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 2

1.5.2.) Miejscowość: Ruszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-950

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ruszow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ruszow.wroclaw.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ezamowienia.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzenia zatrzymującego migracje zwierząt w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się APŚ na terenie woj. dolnośląskiego w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Ruszów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9275c2dd-6877-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007285

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Prawne: art. 305 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5 Ustawy PZP
Faktyczne: Zamówienie związane jest z realizacją nakazu Wojewody Dolnośląskiego, ogłoszonego w Rozporządzeniu nr 25 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 23 grudnia 2020 roku, które nakłada na Zamawiającego obowiązek zabezpieczenia terenu leśnego wzdłuż drogi publicznej. W związku z nałożonym na Zamawiającego obowiązkiem budowy ogrodzenia zatrzymującego migracje zwierząt w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa dolnośląskiego w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Ruszów ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia. Zamawiający otrzymał nakaz budowy płotu w jak najszybszym z możliwych terminów.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406133,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia zatrzymującego migracje zwierząt w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa dolnośląskiego w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Ruszów.
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na terenie będącym w zarządzie Nadleśnictwa Ruszów, wskazanym w Rozporządzeniu Nr 25 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 23 grudnia 2020 roku.
Obszar realizacji:
Na terenie leśnictw Okrąglica, Dzików, Głuszec oraz gruntów nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie wsi Rychlinek, Okrąglica, Kościelna Wieś, Ruszów, Jagodzin, Piaseczna i Polana.
Łączna długość ogrodzenia szacowana jest na 19 100 mb wraz z 72 bramami, 2 furtkami i 16 zabezpieczeniami przejść ogrodzenia przez rów.
Szczegółowy opis technologii wykonania przedmiotu zamówienia:
1. Zakup i dostarczenie na miejsce wykonywania ogrodzenia wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania zamówienia ( w tym słupków o wysokości 2,40 m i średnicy w przedziale 10-20 cm oraz siatki grodzeniowej o wysokości 2,00 m – najlepiej 200/17/15/M) oraz taśmy do znakowania grodzenia leży po stronie Wykonawcy;
2. Przygotowanie powierzchni do montażu ogrodzenia poprzez usuniecie przeszkadzających w prawidłowym wykonaniu ogrodzenia podszytów, krzewów, krzewinek i roślinności zielnej;
3. Rozniesienie i wkopanie lub wbijanie słupków ( 2,40 m) stroną zaostrzoną na głębokość 0,8 m;
4. Rozwinięcie, zawieszenie, wywinięcie, napięcie i przymocowanie siatki do słupków;
5. Oznakowanie siatki taśmą ostrzegawczą ( min. szerokości 7,5 cm) na całej długości budowanego ogrodzenia.
6. Wykonanie zabezpieczeń przejść ogrodzenia przez rów;
7. Wykonanie i montaż w wyznaczonych miejscach bram i furtek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928200-0 - Ogrodzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458113,50

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458113,50

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 458113,50

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum Brand

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1. Marta Ucinek Laspol 2. Mieczysław Masina Usługi Leśne Handel Drewnem, 3. Dariusz Kustra Usługi Transportowe, Transport Leśny Usługi Leśne, 4. Dariusz Pluskota Usługi Leśne, , 5. Grzegorzem Ucinek Laspol 6. Jerzy Peroński Usługi Leśne. Pozyskiwanie drewna. Roboty leśne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080134882

7.3.3) Ulica: ul. Mieszka I 14

7.3.4) Miejscowość: Żagań

7.3.5) Kod pocztowy: 68-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-02-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 458113,50

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-02-09 do 2021-03-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane