„Roboty drogowe związane z oznakowaniem pionowym i poziomym”, na drogach będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek.
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00007397
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00007397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-02-15 11:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb8ca225-6f73-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00007397 z dnia 2021-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty drogowe związane z oznakowaniem pionowym i poziomym”, na drogach będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.targowek.waw.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty drogowe związane z oznakowaniem pionowym i poziomym”, na drogach będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb8ca225-6f73-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podst. art 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dn. 11. 09. 2019 r. Prawo zamówień publicznych jako zamówienie powtórzone do umowy podstawowej w związku z wykonaniem i wykorzystaniem środków finansowych zawartych w umowie przetargowej nr TAR-10/WIR/B/I/2/1/1/41/20 z 24.07.2020 r. Zamówienie powyższe stanowi 17,62% wartości zamówienia podstawowego netto - nie przekracza 50% wartości zamówienia podstawowego, wynoszącego 230 691,03 zł netto i polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego, a zamówienie podobne było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P - 2/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 40650,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
wykonanie robót drogowych związanych z oznakowaniem pionowym i poziomym, na drogach będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek, zgodnie z załącznikiem nr 1 - 3 do zaproszenia w ramach zadania „Roboty drogowe związane z oznakowaniem pionowym i poziomym”, na drogach będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek.
Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. art. 95 ust.1 ustawy. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeksu pracy (Dz. U. z 2020 r. poz.1320, ze zm.) - osoby wykonujące czynności związane z realizacją zadania wymienione w opisie przedmiotu zamówienia, z wyłączeniem kadry kierowniczej i pracowników administracji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49999,78
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49999,78
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49999,78
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cypher Jacek Trzeszkowski
7.3.4) Miejscowość: Ząbki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49999,78
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2021-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |