Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Zwola
Gmina Gniewoszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00007957
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00007957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-02-16 22:21
- Lokalizacja
- Gniewoszów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7e3f431-5ca6-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8121903455
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00007957 z dnia 2021-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Zwola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewoszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 16
1.5.2.) Miejscowość: Gniewoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-920
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6215003
1.5.8.) Numer faksu: 486215046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gniewoszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gniewoszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Zwola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7e3f431-5ca6-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002451/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Zwola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00002498/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167261,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie m. in. :
• podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5mm stabilizowanego mechanicznie o grubości 12 cm, wykonanie warstwy z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem o Rm=2,5 Mpa , gr.16cm (na poszerzeniu),
• nawierzchni z destruktu asfaltowego frakcji 0-16 mm, gr. 5 cm po zagęszczeniu, podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi frakcji 2/5 i 5/8, (kat. ruchu KR1-2) , dł. nawierzchni 700m, szerokość nawierzchni 3,5 m,
• poboczy obustronnie (2 x 0,60 cm), mijanki (2 szt.), (zjazdy 9 szt.), ustawienie słupków hektometrowych (8 szt.), odmulenie i oczyszczenie istniejącego przepustu rurowego fi 400 wraz z wykonaniem ścianek czołowych z kamienia polnego na zaprawie cem- piaskowej gr.6cm na wlocie i wylocie,
• obsługi geodezyjnej robót (wytyczenie, inwentaryzacja powykonawcza)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |