Przebudowa drogi powiatowej nr 1008L Łuniew – Łukowisko – Manie – droga krajowa nr 2 w miejscowości Rogoźnica od km 11+500 do km 12+300 odcinek o długości 800 mb – budowa chodnika

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00007969
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00007969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-02-17 07:50
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33229ddc-570d-11eb-8c05-9e31c4111ebc
Identyfikator
5371993162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I DROGOWYCH DROGBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁuków, PL · lot 0
292 516,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00007969 z dnia 2021-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1008L Łuniew – Łukowisko – Manie – droga krajowa nr 2 w miejscowości Rogoźnica od km 11+500 do km 12+300 odcinek o długości 800 mb – budowa chodnika

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sidorska 90A

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833431909

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.powiatbialski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbp.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp21500bp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pełnienie funkcji zarządcy drogi w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych w odniesieniu do dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1008L Łuniew – Łukowisko – Manie – droga krajowa nr 2 w miejscowości Rogoźnica od km 11+500 do km 12+300 odcinek o długości 800 mb – budowa chodnika

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33229ddc-570d-11eb-8c05-9e31c4111ebc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000448/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa chodnika w m. Rogoźnica dr. pow. Nr 1008L

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00001522/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.370.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi powiatowej nr 1008L Łuniew – Łukowisko – Manie – droga krajowa nr 2 w miejscowości Rogoźnica od km 11+500 do km 12+300 odcinek o długości 800 mb – budowa chodnika”:

zakres robót obejmuje m.in.:
- roboty ziemne,
- wykonanie zjazdów indywidualnych z kostki brukowej betonowej,
- wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej,
- plantowanie poboczy z obsianiem nasionami traw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292516,82

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353109,52

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292516,82

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRIiD DROGBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8252171857

7.3.3) Ulica: ul. Gen. Kleeberga 63

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-02-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292516,82

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane