Zakup i dostawa testów, podłóż i suplementów, testów Vidas, surowic, sporali, testów, podłóż Listeria
Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00008481
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-02-18 12:10
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712333799
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Czynniki diagnostyczneWyroby diagnostyczneSurowice odpornościowe oraz immunoglobuliny
Wykonawcy
4 przyznane
BIOMAXIMA S. A.Lublin, PL
8873,28 PLNbioMerieux Polska Sp. z o . o.Warszawa, PL
8146,79 PLNMARIUSZ BORKOWSKISośnicowice, PL
8146,79 PLNGRASO Zenon SobieckiStarogard Gdański-Krąg, PL
1879,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.