Wykonanie instalacji c.o. i c.w.u. oraz remont klatek schodowych
MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00009894
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00009894/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-02-23 15:20
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf889fae-66c5-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5311000938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00009894 z dnia 2021-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji c.o. i c.w.u. oraz remont klatek schodowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nowydwormaz.pl/public/?id=2111931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji c.o. i c.w.u. oraz remont klatek schodowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf889fae-66c5-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009894
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000070/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie instalacji c.o. i c.w.u. oraz remont klatek schodowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
realizowanego w ramach działania 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych oraz działania 4.3.1. Ograniczenie zanieczyszczeń powietrza w Nowym Dworze Mazowieckim Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020, finansowanego przez Unie Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005487/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2653535,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. KADETÓW 9Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 197578,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. KADETÓW 92Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 204809,49 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. MALEWICZA 118Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 321484,52 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. MALEWICZA 119Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 330495,61 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. MONIUSZKI 88Zakres robót budowlanych
Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 205074,29 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. PONIATOWSKIEGO 121Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 313043,03 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. PONIATOWSKIEGO 122Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 351079,42 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. PONIATOWSKIEGO 123Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Zasilenie węzła w zimną wodę do instalacji ciepłej wody użytkowej;
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 345442,21 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT BUDYNKU PRZY UL. SZPITALNEJ 86Zakres robót budowlanych
• renowacja, konserwacja stolarki okiennej wraz z przełożeniem okuć historycznych oraz zastosowanie szkła bezrefleksyjnego (dotyczy klatek schodowych);
• odtworzenie glifów, nadproży uszkodzonych podczas renowacji stolarki okiennej i drzwiowej
• renowacja, konserwacja, wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej – dotyczy części wspólnych klatek;
• remont klatek schodowych:
- skucie tynku i ponowne jego wykonanie wraz z odtworzeniem zdobień, kasetonów;
- wykonanie nowych powłok malarskich na całej klatce schodowej (również lamperii);
- wymiana kratek wentylacyjnych
Zakres robót sanitarnych
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (skrzynki wodomierzowe podtynkowe);
• Uruchomienie (przygotowanie i rozruch) węzła cieplnego oraz instalacji c.o. w obecności gestora sieci ciepłowniczej (Veolia Północ Sp. z o.o.) oraz wykonawcy węzła cieplnego
• Wykonanie przyłącza zimnej wody fi 50 do instalacji ciepłej wody użytkowej;
Zakres zagospodarowania terenu
• Wykonawca w wyniku prowadzenia prac zewnętrznych wokół budynku ma obowiązek przywrócić teren do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 384528,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2021-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |