Rozbudowa i przebudowa klatek schodowych w ramach dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej, dróg ewakuacyjnych Pawilonu szpitalnego C SWSzS w Chełmie

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00009968
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00009968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-02-24 07:34
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38923cee-6532-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5631863730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyIzolowanie dachuRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00009968 z dnia 2021-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa klatek schodowych w ramach dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej, dróg ewakuacyjnych Pawilonu szpitalnego C SWSzS w Chełmie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpital.chelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.chelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.spwsschelm.e-bip.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i przebudowa klatek schodowych w ramach dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej, dróg ewakuacyjnych Pawilonu szpitalnego C SWSzS w Chełmie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38923cee-6532-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006373/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa i przebudowa klatek schodowych w ramach dostosowania do wymagań ochrony p/poż., dróg ewakuacyjnych pawilonu C

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00004927/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 3311/03/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 610358,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie i przebudowie klatek schodowych
w ramach dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej, dróg ewakuacyjnych Pawilonu szpitalnego C Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie w ramach dotacji zaplanowanej w budżecie Województwa Lubelskiego na 2019 r., na realizację zadań inwestycyjnych w 2019 r.
2. Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej, służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych i składa się z:
a) projektu budowlanego,
b) projektów wykonawczych dla każdej z branż,
c) przedmiaru robót [zaktualizowany],
d) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261410-1 - Izolowanie dachu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Do dnia 17/02/2021 r. wpłynęły trzy oferty w formie elektronicznej, oraz jedna oferta w formie papierowej, co jest niezgodne z art. 61 ustawy Pzp i została odrzucona bez badania.
Zamawiający w dniu 17/02/2021 r., o godzinie 09:00 na stronie internetowej prowadzonego postępowania www.e-propublico.pl zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia tj. 588269,59PLN.

W dniu 17/02/2021 Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację z otwarcia ofert z podaniem nazw i siedzib firm oraz ceny zawarte w ofertach Wykonawców, którzy złozyli oferty w formie elektronicznej tj.
Oferta nr 1 cena 979 818,00PLN
Oferta nr 2 cena 1 138 594,53PLN
Oferta nr 3 cena 1 291 500,00PLN

Po przeprowadzonej analizie Zamawiający uznał, że nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do kwoty najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

2021-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane