„Dostawa i nasadzenia drzew dla Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie na rok 2025”
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00189278
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00189278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-14 11:28
- Lokalizacja
- Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be094f97-4e62-48f8-97ba-efacc9818b11
- Identyfikator
- 7411772021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
DrzewaSadzenie drzew
Wykonawcy
2 przyznane
GREEN GARDEN RADOSŁAW SOBKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDominowo, PL · lot 0
168 840 PLNGREEN GARDEN RADOSŁAW SOBKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDominowo, PL · lot 1
195 795 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00189278 z dnia 2025-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i nasadzenia drzew dla Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie na rok 2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 62A
1.5.2.) Miejscowość: Ostróda
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basia_dt@zdp.ostroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.ostroda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10719371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i nasadzenia drzew dla Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie na rok 2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be094f97-4e62-48f8-97ba-efacc9818b11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020319/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Nasadzenie młodego zadrzewienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2610.7.2025.BŻ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 1: „Dostawa i nasadzenia 402 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie”1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Etap I: Dostawa i nasadzenia 165 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Dąbrówno (50 szt.), Grunwald (69 szt.) i miasta Ostróda (46 szt.).
Etap II: Dostawa i nasadzenia 237 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Ostróda (237 szt.).
2. Zakres zamówienia, wymagania wykonania i odbioru wykonania nasadzeń:
1) Konieczne są drzewa z bryłą korzeniową, w kontenerach lub alternatywnych opakowaniach przeznaczonych do uprawy roślin. Niedopuszczalne są poważne deformacje bryły korzeniowej. Niedopuszczalne są rozpadające się bryły korzeniowe. Materiał roślinny dostarczony przez wykonawcę powinien posiadać odpowiednie cechy jakościowe i zdrowotne:
Drzewa – ogólne wymagania:
a) Cechy ogólne
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien być:
- opatrzony etykietą– nazwa odmiany, adres i nazwę szkółki lub nazwisko posiadacza szkółki (jedna etykieta na 10 drzewek),
- czysty odmianowo, zgodny z opisem podanym w specyfikacji,
- prowadzony w trakcie wieloletniego cyklu produkcyjnego,
- zdrewniały,
- zahartowany,
- prawidłowo uformowany z zachowaniem charakterystycznej dla gatunku i odmiany wysokości, szerokości i długości pędów,
- powinien mieć zachowane proporcje między bryłą, pniem i koroną,
- bez widocznych objawów chorób i działalności szkodników,
- pozbawiany ran i śladów po świeżych cięciach,
- bez uszkodzeń mechanicznych, także związanych z interwencją ogrodniczą lub pogodą,
- bez martwic, zmarszczeń i pęknięć kory, kora nie może być zwiotczała lub zmarznięta.
b) Cechy systemu korzeniowego
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać system korzeniowy:
- skupiony, silnie przerośnięty, prawidłowo rozwinięty, na korzeniach szkieletowych powinny występować liczne korzenie drobne, nieprzesuszonych, niedopuszczalne są drzewa z obciętymi podczas wykopywania korzeniami powstałymi przed ostatnim przesadzaniem oraz korzeniami o średnicy większej niż 3 cm,
- odpowiedni gabarytowo, co oznacza średnicę bryły korzeniowej: dla drzew
o obwodzie 10-12 cm – min 40 cm,
- zwarty, o regularnym kształcie zabezpieczony tkaniną rozkładająca się najpóźniej
w półtorej roku po posadzeniu,
- niedopuszczalne są korzenie skręcone w spirale w przypadku roślin uprawianych
w kontenerach.
c) Cechy pnia
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać pień:
- prosty, nie odbiegający w żadnym miejscu o więcej niż 5 cm od osi łączącej szyjkę korzeniową z koroną,
- bez odrostów poniżej miejsca szczepienia,
- obwód na wysokości 1 m musi posiadać rozmiar: 10-12 cm,
- minimalna wysokość 150 cm, maksymalna 400 cm.
d) Cechy korony
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać koronę:
- w pełni uformowaną, symetryczną, wyraźnie wykształconą z pąkiem wierzchołkowym, równomiernie, symetrycznie rozgałęzioną w sposób typowy dla gatunku i odmiany, wieku, wielkości drzewa,
- pozbawioną rozgałęzień pod kątem ostrym (nie dotyczy drzew o budowie kolumnowej), grożących rozłamaniem korony w późniejszym wieku drzewa,
- korona nie może mieć więcej niż jednego pędu głównego, pęd główny nie może być uszkodzony i musi tworzyć bezpośrednią kontynuację pnia,
- z prostym przewodnikiem, przyrost ostatniego roku powinien wyraźnie i prosto przedłużać przewodnik,
- żadna z gałęzi nie może być w miejscu, gdzie wyrasta z pędu głównego, szersza niż pęd główny tym samym miejscu,
- bez przyciętych pędów (z wyjątkiem cięć formujących),
- z pąkami kwiatowymi i liściowymi zdrowymi, bez oznak zasychania, o odstępach miedzy okółkami oraz przyroście ostatniego roku proporcjonalnych do wielkości całego drzewa.
e) Wykaz parametrów opisujących drzewo
- drzewa gatunek klon zwyczajny – 402 szt.
- obwód na wysokości 1 m musi posiadać rozmiar: 10-12 cm,
- minimalna wysokość 150 cm, maksymalna 400 cm.
2) Sadzenie materiału roślinnego:
a) Nasadzenia drzew zgodnie ze sztuką ogrodniczą.
- Dowóz materiału na miejsce sadzenia wskazane przez Zamawiającego.
- Przycięcie koron drzew - przed sadzeniem w przypadkach, kiedy jest to wymagane.
- Przygotowanie dołów pod nasadzenia o głębokości i szerokości odpowiedniej do bryły korzeniowej.
- Spulchnienie wnętrza dołów, zalanie wodą.
- Posadowienie bryły na wykonanych dołach,
- Wbicie palików,
- Zaprawienie dołów ziemią kompostową.
- Dokładne uciśnięcie ziemi na granicy bryły korzeniowej nasadzonych roślin.
- Nie dopuszcza się zagęszczania gruntu sprzętem budowlanym.
b) Posadzenie drzew na takiej głębokości, aby powstała wokół nich naturalna misa, poprzez obniżenie poziomu w stosunku do gruntu macierzystego, głębokość misy - 5 cm poniżej gruntu.
c) Obfite podlanie drzewa wodą, min. 100 l. pod każde drzewo. Wskazane zalewanie wodą w ciągu 8 godzin od posadzenia w celu zlikwidowania wszystkich kieszeni powietrznych w obrębie bryły.
d) Ustabilizowanie drzew:
- zastosować 3 paliki o średnicy min. 8 cm i wys. min. 250 cm w rozstawie 60 - 70 cm z wiązaniami górnym podwójnym (sztywnym i miękkim). Wiązanie górne sztywne należy wykonać z połowic.
- zabezpieczenie nasadzeń roślin przed zwierzętami (osłonki).
e) Elementy opalikowania nie mogą dotykać (uszkadzać) drzew.
f) Mulczowanie wokół nasadzeń warstwą o grubości 5 cm: przekompostowane drobne zrębki lub kora. Zrębki/Rozdrobnione gałęzie drzew i krzewów liściastych - frakcja do 8 cm, pozbawione części nierozdrobnionych, bez zanieczyszczeń innymi materiałami pochodzenia organicznego np. pokosu, chwastów, drewna bielastego, itp. Kora - mielona, przekompostowana kora sosnowa, frakcja do 8 cm z przewagą frakcji 2-6 cm. Mulcz nie może przylegać do nasady pni drzew, należy go rozgarnąć, odsłaniając nasadę pnia.
g) Szczegółowe lokalizacje nasadzeń zostaną wskazane Wykonawcy przez Majstra Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie.
h) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania dokumentacji zdjęciowej przed i po posadzeniu drzew wraz z podaniem lokalizacji (nr drogi, kilometr).
3) Zamówienie realizowane będzie w dwóch etapach:
Etap I: Dostawa i nasadzenia 165 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Dąbrówno (50 szt. - klon), Grunwald (69 szt. - klon) i miasta Ostróda (46 szt. - klon) – (kwiecień – maj) – dokładny termin wskaże Zamawiający.
Etap II: Dostawa i nasadzenia 237 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 1
w Ostródzie. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Ostróda (237 szt. - klon) – (wrzesień - październik) – dokładny termin wskaże Zamawiający.
Wykonawca wykona zamówienie w dwóch etapach.
Prace każdego z Etapów należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania nasadzeń w czasie 5-12 dni roboczych (kryterium oceny).
Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia etapu zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
Po zakończeniu Etapu I nastąpi odbiór częściowy.
Po zakończeniu ETAPU II nastąpi odbiór końcowy robót.
Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia danego etapu.
Zakończenie zamówienia: 200 dni
Etap I: od dnia rozpoczęcia wykonywania nasadzeń 15 dni;
Etap II: od dnia rozpoczęcia wykonywania nasadzeń 15 dni;
Dostawa i nasadzenia o której mowa w ust. 2 odbywać się będzie każdorazowo na pisemne zgłoszenie Zamawiającego (e-mail), rozpoczęcie prac nastąpi w czasie 5-12 dni (kryterium oceny) od zgłoszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03452000-3 - Drzewa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 139097,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 2: „Dostawa i nasadzenia 459 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu”1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Etap I: Dostawa i nasadzenia 226 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Morąg (38 szt.), Małdyty (160 szt.) i Łukta (28 szt.).
Etap II: Dostawa i nasadzenia 233 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Morąg (119 szt.), Miłakowo (114 szt.).
2. Zakres zamówienia, wymagania wykonania i odbioru wykonania dostawy:
1) Konieczne są drzewa z bryłą korzeniową, w kontenerach lub alternatywnych opakowaniach przeznaczonych do uprawy roślin. Niedopuszczalne są poważne deformacje bryły korzeniowej. Niedopuszczalne są rozpadające się bryły korzeniowe. Materiał roślinny dostarczony przez wykonawcę powinien posiadać odpowiednie cechy jakościowe i zdrowotne:
Drzewa – ogólne wymagania:
a) Cechy ogólne
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien być:
- opatrzony etykietą– nazwa odmiany, adres i nazwę szkółki lub nazwisko posiadacza szkółki (jedna etykieta na 10 drzewek),
- czysty odmianowo, zgodny z opisem podanym w specyfikacji,
- prowadzony w trakcie wieloletniego cyklu produkcyjnego,
- zdrewniały,
- zahartowany,
- prawidłowo uformowany z zachowaniem charakterystycznej dla gatunku i odmiany wysokości, szerokości i długości pędów,
- powinien mieć zachowane proporcje między bryłą, pniem i koroną,
- bez widocznych objawów chorób i działalności szkodników,
- pozbawiany ran i śladów po świeżych cięciach,
- bez uszkodzeń mechanicznych, także związanych z interwencją ogrodniczą lub pogodą,
- bez martwic, zmarszczeń i pęknięć kory, kora nie może być zwiotczała lub zmarznięta.
b) Cechy systemu korzeniowego
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać system korzeniowy:
- skupiony, silnie przerośnięty, prawidłowo rozwinięty, na korzeniach szkieletowych powinny występować liczne korzenie drobne, nieprzesuszonych, niedopuszczalne są drzewa z obciętymi podczas wykopywania korzeniami powstałymi przed ostatnim przesadzaniem oraz korzeniami o średnicy większej niż 3 cm,
- odpowiedni gabarytowo, co oznacza średnicę bryły korzeniowej: dla drzew o obwodzie 10-12 cm – min 40 cm,
- zwarty, o regularnym kształcie zabezpieczony tkaniną rozkładająca się najpóźniej w półtorej roku po posadzeniu,
- niedopuszczalne są korzenie skręcone w spirale w przypadku roślin uprawianych w kontenerach.
c) Cechy pnia
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać pień:
- prosty, nie odbiegający w żadnym miejscu o więcej niż 5 cm od osi łączącej szyjkę korzeniową z koroną,
- bez odrostów poniżej miejsca szczepienia,
- obwód na wysokości 1 m musi posiadać rozmiar: 10-12 cm,
- minimalna wysokość 150 cm, maksymalna 400 cm.
d) Cechy korony
Dostarczony materiał roślinny spełniający najwyższe wymagania jakościowe powinien posiadać koronę:
- w pełni uformowaną, symetryczną, wyraźnie wykształconą z pąkiem wierzchołkowym, równomiernie, symetrycznie rozgałęzioną w sposób typowy dla gatunku i odmiany, wieku, wielkości drzewa,
- pozbawioną rozgałęzień pod kątem ostrym (nie dotyczy drzew o budowie kolumnowej), grożących rozłamaniem korony w późniejszym wieku drzewa,
- korona nie może mieć więcej niż jednego pędu głównego, pęd główny nie może być uszkodzony i musi tworzyć bezpośrednią kontynuację pnia,
- z prostym przewodnikiem, przyrost ostatniego roku powinien wyraźnie i prosto przedłużać przewodnik,
- żadna z gałęzi nie może być w miejscu, gdzie wyrasta z pędu głównego, szersza niż pęd główny tym samym miejscu,
- bez przyciętych pędów (z wyjątkiem cięć formujących),
- z pąkami kwiatowymi i liściowymi zdrowymi, bez oznak zasychania, o odstępach miedzy okółkami oraz przyroście ostatniego roku proporcjonalnych do wielkości całego drzewa.
e) Wykaz parametrów opisujących drzewo
- drzewa gatunek: klon zwyczajny – 406 szt., lipa drobnolistna – 38 szt., wierzba biała – 4 szt., dąb szypułkowy – 3 szt., kasztanowiec – 8 szt.
- obwód na wysokości 1 m musi posiadać rozmiar: 10-12 cm,
- minimalna wysokość 150 cm, maksymalna 400 cm.
2) Sadzenie materiału roślinnego:
a) Nasadzenia drzew zgodnie ze sztuką ogrodniczą.
- Dowóz materiału na miejsce sadzenia wskazane przez Zamawiającego.
- Przycięcie koron drzew - przed sadzeniem w przypadkach, kiedy jest to wymagane.
- Przygotowanie dołów pod nasadzenia o głębokości i szerokości odpowiedniej do bryły korzeniowej.
- Spulchnienie wnętrza dołów, zalanie wodą.
- Posadowienie bryły na wykonanych dołach,
- Wbicie palików,
- Zaprawienie dołów ziemią kompostową.
- Dokładne uciśnięcie ziemi na granicy bryły korzeniowej nasadzonych roślin.
- Nie dopuszcza się zagęszczania gruntu sprzętem budowlanym.
b) Posadzenie drzew na takiej głębokości, aby powstała wokół nich naturalna misa, poprzez obniżenie poziomu w stosunku do gruntu macierzystego, głębokość misy - 5 cm poniżej gruntu.
c) Obfite podlanie drzewa wodą, min. 100 l. pod każde drzewo. Wskazane zalewanie wodą w ciągu 8 godzin od posadzenia w celu zlikwidowania wszystkich kieszeni powietrznych w obrębie bryły.
d) Ustabilizowanie drzew:
- zastosować 3 paliki o średnicy min. 8 cm i wys. min. 250 cm w rozstawie 60 - 70 cm z wiązaniami górnym podwójnym (sztywnym i miękkim). Wiązanie górne sztywne należy wykonać z połowic.
- zabezpieczenie nasadzeń roślin przed zwierzętami (osłonki).
e) Elementy opalikowania nie mogą dotykać (uszkadzać) drzew.
f) Mulczowanie wokół nasadzeń warstwą o grubości 5 cm: przekompostowane drobne zrębki lub kora. Zrębki/Rozdrobnione gałęzie drzew i krzewów liściastych - frakcja do 8 cm, pozbawione części nierozdrobnionych, bez zanieczyszczeń innymi materiałami pochodzenia organicznego np. pokosu, chwastów, drewna bielastego, itp. Kora - mielona, przekompostowana kora sosnowa, frakcja do 8 cm z przewagą frakcji 2-6 cm. Mulcz nie może przylegać do nasady pni drzew, należy go rozgarnąć, odsłaniając nasadę pnia.
g) Szczegółowe lokalizacje nasadzeń zostaną wskazane Wykonawcy przez Majstra Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu.
h) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania dokumentacji zdjęciowej przed i po posadzeniu drzew wraz z podaniem lokalizacji (nr drogi, kilometr).
3) Zamówienie realizowane będzie w dwóch etapach:
Etap I: Dostawa i nasadzenia 226 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Morąg (23 szt. – klon, 4 szt. – wierzba, 3 szt. – dąb, 8 szt. - kasztan), Małdyty (160 szt. - klon) i Łukta (28 szt. - klon) – (kwiecień – maj) – dokładny termin wskaże Zamawiający.
Etap II: Dostawa i nasadzenia 233 szt. drzew do Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu. Nasadzenia w ciągu dróg powiatowych na terenie gminy: Morąg (81 szt. – klon, 38 szt. - lipa), Miłakowo (114 szt. - klon) – (wrzesień - październik) – dokładny termin wskaże Zamawiający.
a) Wykonawca wykona zamówienie w dwóch etapach.
b) Prace każdego z Etapów należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania nasadzeń w czasie 5-12 dni roboczych (kryterium oceny).
c) Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia etapu zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
d) Po zakończeniu Etapu I nastąpi odbiór częściowy.
e) Po zakończeniu ETAPU II nastąpi odbiór końcowy robót.
f) Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia danego etapu.
g) Zakończenie zamówienia: 200 dni
Etap I: od dnia rozpoczęcia wykonywania nasadzeń 15 dni;
Etap II: od dnia rozpoczęcia wykonywania nasadzeń 15 dni;
Dostawa i nasadzenia o której mowa w ust. 2 odbywać się będzie każdorazowo na pisemne zgłoszenie Zamawiającego (e-mail), rozpoczęcie prac nastąpi w czasie 5-12 dni (kryterium oceny) od zgłoszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03452000-3 - Drzewa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 159838,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498390,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185640,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREEN GARDEN Radosław Sobkowiak Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861730459
7.3.3) Ulica: Gablin 15
7.3.4) Miejscowość: Dominowo
7.3.5) Kod pocztowy: 63-012
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214695,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568300,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214695,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREEN GARDEN Radosław Sobkowiak Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861730459
7.3.3) Ulica: Gablin 15
7.3.4) Miejscowość: Dominowo
7.3.5) Kod pocztowy: 63-012
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195795,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
| 2025-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |