Dokończenie robót budowl. polegających na przebudowie lokalu przeznaczonego na klub dziecięcy przy ul. Mazurskiej 31/5 w Szczecinie, w ramach projektu pn.: „4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie".
"ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH" W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00012144
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00012144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-02 11:33
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8d1d706-6466-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8513190777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00012144 z dnia 2021-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie robót budowl. polegających na przebudowie lokalu przeznaczonego na klub dziecięcy przy ul. Mazurskiej 31/5 w Szczecinie, w ramach projektu pn.: „4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH" W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363295480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Śląska 54
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-430
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zespolzlobkow.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zespolzlobkow.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zespolzlobkow.szczecin.pl/bip/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
opieka nad dziećmi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie robót budowl. polegających na przebudowie lokalu przeznaczonego na klub dziecięcy przy ul. Mazurskiej 31/5 w Szczecinie, w ramach projektu pn.: „4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8d1d706-6466-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001501/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dokończenie robót budowlanych w lokalu przeznaczonym na klub dziecięcy przy ul. Mazurskiej 31/5 w Szczecinie, w ramach projektu pn.: „4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.:„4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00004664/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZŻM/1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154869,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych polegających na przebudowie lokalu przeznaczonego na klub dziecięcy przy ul. Mazurskiej 31/5 w Szczecinie, w ramach projektu pn.: „4 Publiczne kluby dziecięce w Szczecinie".
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Po przeprowadzeniu przez Zamawiającego procedury badania i oceny ofert, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 190.489,52 zł brutto (wszystkie oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu przekraczają kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia). W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi podstawa obligatoryjnego unieważnienia niniejszego postępowania.Uzasadnienie prawne: Zgodnie z przepisem art. 255 pkt 3 ustawy pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193000
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223881,64
| 2021-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |