„Przebudowa drogi gminnej nr 108052L na odcinku od km 0+003 do km 1+980 oraz drogi wewnętrznej w km 0+002 do 0+992 w miejscowości Kraczewice oraz Spławy, gmina Poniatowa”
Gmina Poniatowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00012171
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00012171/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-02 11:54
- Lokalizacja
- Poniatowa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5dfae06c-7298-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7171801288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00012171 z dnia 2021-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 108052L na odcinku od km 0+003 do km 1+980 oraz drogi wewnętrznej w km 0+002 do 0+992 w miejscowości Kraczewice oraz Spławy, gmina Poniatowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poniatowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młodzieżowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Poniatowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-320
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818204836
1.5.8.) Numer faksu: 818203573
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.poniatowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umponiatowa.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.um.poniatowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 108052L na odcinku od km 0+003 do km 1+980 oraz drogi wewnętrznej w km 0+002 do 0+992 w miejscowości Kraczewice oraz Spławy, gmina Poniatowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dfae06c-7298-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012171
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002888/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 108052L na odcinku od km. 0+003 do km 1+980 oraz drogi wewnętrznej w km 0+002 do 0+992 w miejscowości Kraczewice oraz Spławy, gmina Poniatowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010829/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących kompleksową przebudowę trzech odcinków drogi, tj. odcinek I - droga gminna nr 108052L Kraczewice – Spławy od km 0+003 do km 0+993, dł. 0,990 km, odcinek II – droga gminna nr 108052L Spławy - Kraczewice – Poniatowa od km 0+990 do km 1+980, dł. 0,990 km oraz odcinek III - droga wewnętrzna od km 0+002 do km 0+992, dł. 0,990 km położona na działkach nr ewid. 126, 158, obręb 14-Spławy, poprzez:
• odcinek I: wykonanie nawierzchni składającej się z warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej AC 11 S – gr. 5 cm (KR 2) na istniejącej nawierzchni mineralno-bitumicznej w tym lokalne poszerzenie drogi do szer. 4,00 m ze względu na nienormatywną szerokość pasa ruchu na odcinku 0+487 – 0+600 (str. L), 0+600 – 0+650 (str. P), 0+780 – 0+990 (str. P); wykonanie konstrukcji - w-wa ulepszonego podłoża – stabilizacja cementem Rm=2,5MPa (10 cm), podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/32mm (20 cm), podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego AC 22 P (5 cm), siatki przeciwspękaniowej – geosiatka o wytrzymałości min. 50kn/m oraz w-wy ścieralnej (AC 11 S); wykonanie lokalnego frezowania istniejącej nawierzchnia bitumiczna 0-3cm (jezdnia zdeformowana, uszkodzenia – pęknięcia zmęczeniowe) na odcinkach: 0+000 – 0+280, 0+590 – 0+800, 0+970 – 0+990, wykonanie wzmocnienia pobocza gruntowego kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie 0/32mm, gr. 10cm, szer. 0,40-0,50m, wykonanie kompleksowego oznakowania poziomego oraz pionowego
• odcinek II: wykonanie robót asfaltowych – nawierzchnia składająca się z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S – gr. 5 cm (KR 2), w tym poszerzenie konstrukcji drogi do uzyskania nawierzchni szer. 4,00m ze względu na nienormatywną szerokość istniejącej jezdni (zawężona jezdnia 3,80 – 3,90m) stosując: w-wę ulepszonego podłoża – stabilizacja cementem Rm=2,5MPa (10 cm), podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,50mm (20 cm), podbudowę zasadniczą z betonu asfaltowego AC 22 P (5 cm), całość przykryta w-wą betonu asfaltowego AC 11 S (gr. 5cm) jako warstwa ścieralna drogi gminnej; przebudowę przepustu drogowego z kręgów betonowych Ø40cm (dł. 6,50m) na przepust z rury karbowanej polietylenowej Ø40cm (dł. 8,00m) posadowionej na fundamencie z pospółki, w miejscu przepustu konstrukcja drogi do odtworzenia z zastosowaniem: podbudowy z kruszyw kamiennych o zmiennej frakcji (w-wa dolna 0-63mm, w-w górna 0-31,5mm) stabilizowanych mechanicznie pakietu warstw betonu asfaltowego (AC 11 W jako w-wa wiążąca gr. 4cm oraz AC 11 S jako w-wa ścieralna gr. 3 cm); wzmocnienie pobocza gruntowego kruszywem łamanym 0-31,5mm, gr. 10cm, szer. 0,75m, szerokość poboczy lokalnie może ulec zawężeniu ze względu na niekorzystne ukształtowanie terenu oraz istn. zagospodarowania terenu itp.;
• odcinek III: wykonanie robót asfaltowych – nawierzchnia składająca się z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S – gr. 3 cm (KR 1 – 2) na warstwie wiążącej z betonu asfaltowego AC 11 W – gr. 4 cm (KR 1 – 2) posadowionych na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,50mm (10 cm), całość wybudowana na istniejącej nawierzchni posiadającej liczne deformacje – koniecznej do uzupełnienia w technologii kruszyw łamanych stab. mechanicznie 0-31,50mm, średnio 10cm po uprzednim mechanicznym przeprofilowaniu; wzmocnienie pobocza gruntowego kruszywem łamanym 0-31,5mm, gr. 10cm, szer. 0,75m, szerokość poboczy lokalnie może ulec zawężeniu ze względu na niekorzystne ukształtowanie terenu w postaci skarp ziemnych, wąwozu itp.; umocnienie skarp drogi za pomocą płyt betonowych ażurowych skarpowych 60x40x8 ułożonych w poziomie na podsypce cem.-piaskowej 1:4 wypełnionych humusem; odwodnienie korony drogi za pomocą ścieków drogowych (typ trójkątny) 50x50x18/20 ułożonych na podsypce cem.-piaskowej 1 : 4 gr. 4 cm oraz podbudowie z ławy betonowej B-15 (C12/15); kompleksowe wykonanie oznakowania,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z art. 280 ust. 1 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowania, gdyż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |