Dostawa i montaż stojaków rowerowych oraz demontaż i utylizacja jak i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym

ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00016577
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00016577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-03-12 08:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dba16d10-720e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6783176817
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportuCzęści i akcesoria do rowerówMontaż konstrukcji metalowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00016577 z dnia 2021-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż stojaków rowerowych oraz demontaż i utylizacja
jak i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381750668

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielopole 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-072

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 6168602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ztp.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ztp.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=136655

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Transport publiczny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż stojaków rowerowych oraz demontaż i utylizacja
jak i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dba16d10-720e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001129/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż stojaków rowerowych oraz demontaż i utylizacja jak i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008904/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TOZ.26.2.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 443697,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż stojaków rowerowych oraz demontaż i utylizacja jak i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym w Krakowie, w tym: dostawa i montaż od 1500 szt. do 2000 szt. stojaków rowerowych, montaż do 40 szt. stojaków przekazanych przez Zamawiającego, dostawa i montaż do 25 szt. stojaków rowerowych na ul. Królewską, Podchorążych i Bronowicką, dostawa i montaż do 25 szt. stojaków rowerowych na ul. Krakowską, demontaż i utylizacja stojaków oraz elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym takich jak stojaki typu U, spirala, podpórki dla rowerzystów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34432000-4 - Części i akcesoria do rowerów

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty co ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 545 747,93 zł brutto. W postępowaniu zostało złożonych pięć ofert, z których najniższą cenę zawierała oferta Sorted Sp. z o.o. – 625 455,00 zł brutto (po poprawie oczywistej omyłki rachunkowej).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 625455

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1622800,5

2021-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy